Problemy s akne

Draslik

Ahoj, vyskusajte novu metodu cistenia pleti s pomocou draslika. Daju ta do konyervz alebo skafandru s draslikom a ked vzjdes tak akne zmizne. Volaju sa draslikoviny a su dobri. Pani odtial povedala, ze coskoro bude aj vodik.

kyslik

Ahoj v Trnave robia kyslíkovú dotykovú infúziu, môžem len odporučiť sám mám s nimi veľmi dobré skúsenosti akné sa mi úplne vyhojilo a aj jazvy sa rýchlejšie a krajšie vyhojili. Volajú sa 4P Medical, mali by mať v ponuke už aj špeciálne séra na podporu hojenia a zastaveniu tvorby nového akné, keď som chodil ešte nemali, ale pani vravela, že začiatkom januára by už mali mať.

Milanok

Chcem sa podelit svojou skusenostou. Asi pred mesiacom som bol von a pod svetrom a bundou som mal tricko ale s polysterom asi 30%,pri behu som sa spotil a na druhy den mi vyskocili na jednej strane chrbta cervene yebaky a dost vela. Vysusil som to alpou, tyzden mi to neprechadzalo tak som isiel k doktorke. Ta mi dalo na to krem. Avsak ani po tyzdni natierania mi to nepomohlo. Skusil som este krem od akne od sestry. Vysledok nula. Pre tyzdnom som sa nahodou dostal k modrej hline. Po druhom natreti mi to zvlhlo a potom sa to riadne vysusilo a tie yebaky miznu. Este to nie je uplne ono, ale zabera to. Zase je mozne ze uz aj organizmus to dako lieci samotne ale mozno je to aj tou hlinou. Asi tak