Problemy s akne

Rado Smajlik

Jo ako spominal dalila, ten krem nie je velky, taky mensi by som povedal a je dohneda. Mne to dobre pomohlo tiez na chrbate, pouzivam uz skoro mesiac. ja sa natieram po sprche.

Samson Dalila

Pre ed59: mne mazala mama tri styri razydo tyzdna chrbat, tam som mal vela akne. Ten krem neni velky, ale po asi troch tyzdnoch to mam lepsie na chrbte. Je toho menej a vyzera to nie tak hrozne ako bolo. Neviem na tvari akne nemam, ale mne to pomohlo na chrbte. Krem nie je velky neviem ako dlho ti vydrzi ale mne zatial eeste asi polka ostala.

Winetou1

Podla mna kazdy by mal pouzivat individualne vyrobky. Ja napriklad som vyskusal viac kremov a nic mi nepomohlo. Ale dufam ze mi to vekom zmizne.

Ed59

Tak to by aj mňa zaujímalo, či skutočné je tá modrá hlina tak dobrá ako každí píše. Pretože momentálne už používam dlhšiu dobu krémy od výrobcu La Roche, ale účinok proti akné žiadny. Nevravím, že sú to zlé krémy alebo čo, ale mne to vôbec nepomáha a tiež to ma na heureke len kladné recenzie.
Po akom čase ste videli už viditeľné zmeny v úbytku akné?
Ten krém (jedno balenie)čo ponúkaju na sibircanka.sk vám ako dlho vydrží pri každodennom používaní?

Pomohlo vám to aj z hľadiska zmenšenia pórov, začervenaniu a podobné problémy, ktoré sú súčasou akné?

Veľká vďaka za odpoveď