Som moc tučná

Príspevok v téme: Som moc tučná
kajajaja

Dobrý deň. Mám11 rokov a vahu mam okolo 55kg. Ked na to pomyslim tlacia sa mi slzy do oci.Mam aj velky zadok. Snažím sa jesť ovocie aj zeleninu. Na obed chodim do skoly.Mame doma trampolinu ale je tu jeden problem ked zacnem skakat na trampoline ma mala susedka sesternica uvidi a bude sa so mnou hrat. Chodim sa bicyklovat s kamoskou cez prázdniny skoro kazdy den ale chodime na kofolu alebo na zmrzlinu.Niekedy ist vonku nemoze. Chodims nou na korcule na pennyboard na bicykle aj na trampolinu ale sama ist nemozem sesternica ma uvidi. Kamoska vazi 42. Chcela by som mat aspon 48. Poradte mi mam 157 cm . Poradte aj so sesternicou.....

ss

Veď máš 11. Tvoje telo sa ešte vyvíja. Pohyb je super ale obmedzovať sa v strave nemusíš. Jednoducho sa neprekrmuj ale zase jedz a nehladuj. Ešte porastieš.

Tomas12345

Tak ovocie vynechaj kedze ovocie obahuju kopu kalorii. Vynechaj aj mucne jedla a pridaj viac zeleniny. Ak ta popadne chut na sladke tak si daj bud orechy alebo nejaku nizko kaloricku zeleninu ako kalerab .Ten by mal zahnat chut na sladke.

Mixu

Poradím ti, prestaň sa porovnávať s inými ľuďmi a pozerať si instagramové modelky a buď šťastná, že toto je tvoj "problém".

Tomas12345

Zacni sportovat denne aspon 4 kilometre chodze , vynechaj mucne jedla a sladkosti a jedz viacej zeleniny. Ak ta popadne chut na sladke tak si daj zeleninu alebo dake strukoviny to ti zazenie chut na sladke.

Harta

No tak kofola a zmrzlina apotom tu napíšeš že si tučná. Možeš cvičit od rána do večera ked budeš toto do seba cpat.

Ute

Neboj, ideš do puberty, a vtedy začneš chudnúť. Len na tú kofolu a zmrzlinu nechodievaj... ak sa ti chce... lebo teraz máš fakt takú hmotnosť ako dvadsaťpäťročná a nie jedenásťročná...

fffrrreee

Trampolína je super vec na chudnutie. Tiež mi pomohla pri chudnutí. Kúpila som takú velkú kvalitnú (Exit) na záhradu a cvičím na nej previdelne už tri roky :) a stále ma to baví