Chyba mi zena no nie som pohladny..bez lasky je to zle

manekýn

si bez šance, zmier sa s tým, budeš sám tak načo fňukať, tie drísty o tom vyžarovaní a mať sám seba rád to sú také somariny, dnes je doba, ktorá Ti nepraje tak budeš sám

bagration

podla mna to nemyslel/a na plastiku :D ale tak, ze ked si myslis o sebe, ze nie si pekny atd.. ze aspon by si nemal posobit tak, ze ta nieco trapi. Lebo ak budes vyzarovat optimizmus a nebudes sa len zozierat kvoli veciam, ktore aj tak neovplyvnis, tak budes mat vyssiu sancu na ocarenie nejakej zeny. Ak si videl film "americka krasa" tak vies, ze clovek musi posobit uspesne (alebo aspon nezlomne, optimisticky) aby zozal supech.

exwhyz

Keď chceš bodovať aj bez krásy, tak sa musíš začať mať rád. Tiež zmeň vnútorné vyžarovanie, pôsobenie na ženy, lebo tie rýchlo vycítia ako na nich pôsobíš. Keď sa s nejakou zoznámiš, tak jej nehovor o tom, čo ťa trápilo alebo trápi, ale hovor o perspektíve, poukáž na svoje prednosti a nie nedostatky. Ver mi, že človek toho povie veľa aj bez slov.

Sam30

Mal som vztah este pred 6rokmi...odvtedy nic..pacia sa mi normalne dievcata d rozumom..na vzhlad nepozeram...no mislim ze nenajdem..baby chcu pohladnych chlapov..chapem ich no co uz nie kazdy ma stastie

bagration

je to pravda, v dnesnej dobe tu pobehuje az prilis vela povrchnych ludi, ktori hodnotia ostatnych len na zaklade vzhladu, uspechov, penazi a materialnych veci. Ale predsa tu ostalo dost vela neskazenych zien, takze skor ci neskor si urcite nejaku najdes, neboj sa. Lebo byt pracovity a s dobrou povahou je aj v dnesnej dobe deviza. Len tak pre zaujimavost... doteraz si ani nemal ziaden vztah?

exwhyz

A tebe sa páčia aké dievčatá? Len tie pekné alebo aj tie menej pekné? Keď máš čas, tak sa venuj sebe, keď sa nemáš komu venovať.