Chyba mi zena no nie som pohladny..bez lasky je to zle

ANGEL-DEMON

sam... nie, nezdá sa mi že by to bolo nejako zlé... ale to čo si napisal že ty maš remeslo.... hned hladas ospravedlnenku a dovody prečo ... to nerob..

ANGEL-DEMON

no fasa! tým ospravedlňuješ svoje gramatické chyby?
akože ja som napríklad zo SJ mala 4rky,..nechcelo sa mi učiť...
ale čo sa týka gramatiky tak ono to dosť o človeku vypovedá a taký, čo neovláda gramatiku ma nezaujme, ked mi taký napr. na pokeci napíše bez váhania blokujem, lebo bud je to nejaký cígáň sotva so zakladnou školou čo nikde nepracuje, ani nebude...lebo ani foto, alebo socka... ked niekto napíše "mylujem prýrodu, ti sy pekna baba, pačiš my.. máš dety?" no neni o čom! a ospravedlnenia typu:
mám remeslo, slovenčina mi nejde...a blááá bláááá neobstoja!
akože nejaký ten preklep sa stane každému, ked aj človek rýchlo píše, ťukne vedla... ale toto akože nieeeeeee!

ANGEL-DEMON

a to že ťa nikto nechce nesúvisí s výzorom, ale s tvojim vyžarovaním..
ked ideš po ulici a vyžaruje z teba "som úbožiak.." tak samozrejme...
popracuj na svojom sebavedomí,... staraj sa o seba, chod do fitka, športuj, chodievaj von s kamosmi,.. a tá najdôležitejšia vec hygiena..
ktorú mnohí chlapi podceňujú a potom sa čudujú... a ešte teraz v lete..
antiperspirant neznámy pojem..

Sam30

Dakujem baby za kritiku :-) dufam ze ma to posunie v pred a beriem na vedomie ze sa aj lutujem!...ano robim hrubky v pisani a pokojne a vyrovnanie mozem napisat ze mi to nevadi..pracujem v remesle a nevyvisujem sa nad nikym...jednoduchym?som!