Chyba mi zena no nie som pohladny..bez lasky je to zle

Sam30

Ale ja nehladam ziadnu krasavicu ja hladam taku aka by ma chcela..adr1a-pokusim sa pohladadat na nete nejakych dobrych dermatologov a pojdem..dakujem za podporu

don pablo

Ked si jednoduchy tak si hladaj jednoduchu. Ako sa hovori, rovny rovneho si hlada. A ak ani nie velmi pohladny, tak hladaj rovnako nie velmi atraktivnu zenu.

Problem je aj to, ze rozni ludia s vyzorom Frankensteina by dnes chceli krasnu stihlu modelku a tie na nich samozrejme kaslu, tak potom fnukaju ze ich vraj nikto nechce

adr1a.

Sam. Pises celkom v pohode. Jasne, ze mas aj gram.chyby, ale vsak nepiseme do SAV :D To moj vyborny kamarat je JUDrik a cmara s chybami akoby ani zedesku neskoncil)) a je skvely uznavany obavany odbornik, a ked som mu raz povedala, pocuj, pises ako talian ai, tak sa zasmial, ze on je plateny za hlavu rozum a nie za gramatiku)) ze na to ma ludi aby to napisali, vycackali, gram.upravili

Pozri Sam. Pracujes, cize prijem mas. Ak ta trapia tie kruhy ci nos, skus vyhladat odbornikov lekarov, co ti oni na to odporucia. Keby si bol stary cap, kaslat na to. Ale si mlady muz, oplati sa ti do seba zainvestovat. Bude ti to sluzit cele roky, pomoze ti to. Si z vychodu, vyhladaj si kde co ako? Celkom OK odbornici na plastiku su aj v KE. Vyskusaj to, aspon konzultaciu, a potom uvidis a sam sa rozhodnes.

Baby. Naco tolkej kritiky? Vsak on nehlada daku intelektualku, manazerku lekarku pravnicku, s titulmi pred menom za menom, milionarku ai. Hlada si podobnu zenu k sebe co by ho mala rada takeho aky je, co by ho milovala a on zas ju.
Vsak aj tu pisu prostejsie. Lenze to je zas neraz chyba tych bab, ze mozno daka aj bez maturity, nezamestnana ai caka na nejakeho lekara bankara princa ai....
On je aky je a na nic sa nehra. Odpoveda v pohode, neatakuje neuraza, vyzera byt fajn tvarny. Vsak na lasku/vztah maju pravo vsetci