Chyba mi zena no nie som pohladny..bez lasky je to zle

ANGEL-DEMON

presne ako bolo písané nižšie čo tak niečo s tymi nedostatkami urobiť...? ked maš 30 a kruhy pod očami zájdi k lekárovi, može za tým byť zdravotný problém, potom tu máme kozmetičky na každom rohu, mne tiež puchnu oči, v mraziaku mam 2 lyžičky a tie si pekne pod oči podla potreby dávam na zmiernenie... všetko sa dá riešiť...
že máš červený nos? to tiež bude nejaký zdravotný problém, aj ked väčšinou sa to týka starých alkoholikov,... ale to snád nie si... to sa tiež dá riešiť,.. ovšem chcelo by to zdvyhnúť riť a zájsť ku kozmetičke...
moja známa mala problem s "rapavou" tvárou, ostali jej jazvy po akne,.. sla ku kozmeticke, zbrusila jej postupne plet...a dnes ju ma peknu bez chybičky... mohla pritom nariekať ze je hnusna špatna... a neriešiť to...

Myskamyska

bagration: povrchnych? vidis tu gramatiku toho chlapca? To ja zijem v zahranici a mam lepsiu. Plus subjektivny popis, ze ma zdrave ruky od Boha a je pracovity. Uz to naznacuje jednoduchost (nevravim, ze je zly clovek, ale pravdepodobne jednoduchy).
Co vobec chlapec robi? Co je pre neho pracovitost? S tou sebalutostou daleko nezajde a s takym zmyslanim, plakanim na internete a gramatikou ani rozumnu zenu, kedze podla jeho vypovede o take stoji,

Myskamyska

Uz len ta sebalutost je zdrvujuca (ked prehliadnem tu brutalnu hrubicu). Takto si zenu nenajdes. Ja som napriklad pekna zena. Podla muzov (aaj zien) velmi pekna. A predsa moji partneri neboli vzdy fesaci. Museli vsak mat nieco ine. Charizmu, sebavedomie, lebo moje ego je dost velke a musia ho ustat a to ustoji tiez len s egom a inteligenciu. Ak bol chlap vysokointeligentny, zapacil sa mi,aj ked nebol pohladny. Este sa pamatam na lekara, ktory mal dokonca aj tik a vsetky kamaratky boli zdesene, ze s mi paci. Pacil a velmi.

A nie je to o peniazoch, sama zarobim slusne a mam nadstandardny job, ktory som si nemusela budovat cez postel ale mojou dravostou.

Uz len takato sebalutost je absolutne netraktivna. A aj k to pred zenou nespomenies, zena to vyciti. Z reci tela, z reakcii, zo spravania. Ak nesrsis inteligenciou a myslis si, ze krasa je v zivote vsetko - mna zivot naucil, ze nie je, tiez nie je prijemne, ked chce s tebou kazdy nadriadeny ci kolega spat, tak sa zatni, nasetri peniaze a chod na plastiku. Mozno Ti to zdvihne to potrebne sebavedomie, ktore Ti evidentne chyba.

Koniec koncov, vsetko dobre ;)

Sam30

Mozno skutocne existuje zena ze jej nezalezi na vyzore ale na vnuto cloveka..skusim aj cez net mozno sa nejaka ozve