Prosim o pomoc..necitim si telo, nemam ziadne emocie.

Príspevok v téme: Prosim o pomoc..necitim si telo, nemam ziadne emocie.
neviemcomamrobit

Zacala som pocitovat poslednu dobu nevysvetlitelne veci... Chodim k psychiatricke a vyse 2rokov uzivam ad, ma dovolenku tak som nemohla ist za nou s mojim problemom. Dufam ze niekto z vas by mohol vediet co to je, a ako to zastavit :-( deje sa to len par dni ale je to desive
Ked niekde idem, necitim si telo necitim ze kracam iba mam v hlave kam chcem ist. Pri viac cinnostiach dokonca pri sedeni si necitim telo,hlavu neviem to pomenovat. Dalej - vo vnutri som sa zacala citit prazdna, ziadne emocie ani city pri rozpravani s rodinou. Necitim nic. Len prazdno. Strasne zabudam vsetko co chcem povedat,nerozmyslam ani nad tym co rozpravam len proste rozpravam. A pamat? Vygumovana spolu s koncentraciou a myslenim... Cas sa mi zda akokeby plynul rychlo, inokedy pomaly. Nemam motivaciu k nicomu, niesom posledne dni schopna ziadnej cinnosti. Citim sa ako blazon a to som si presla fakt otrasnymi uzkostami a depresiami.
Viete niekto ako z toho vonku ? Prosim !!!! Neviem co mam robit

spasitelko

ak mas doma liek na spanok najlepsie z rady "zolpidem" to je ucinna latka daj si maly kusocek pod jazyk ak sa ti polepsi a nebude sa ti chcet z toho spat tak si daj polovicku ale ako dlhodobe riesenie to nieje vhodne

LusAngel

Ahoj..uplne ta chapem a viem o co ide ..jedna sa o depersonalizaciu ..byva niekedy spojena s derealizaciou.. ak chces napis mi na mail a poviem ti o tom viac lebo mam s tym skusenost.
suppsy@azet.sk

Sevrin

Popis toho, čo píšeš, sa hodí na nejakú formu schizofrénie. Ale keďže chodíš 2 roky k psychiatričke, tak tá by hádam o tom mala vedieť.

HelgaJ

Ahoj.
Co popisujes sa mi vidi na vazny stav. Prosim ta chod na pohotovost. Vsetko vyrozpravaj a pripadne sa nechaj hospitalizovat. A prosim ozvi sa, ako sa mas.

Lily27272

Nemas nahodou nizky tlak? Ja sa tiez tak obcas citim... alebo mozno by ti pomohol neurolog. Skus sa uvolnit, pocvic si, alebo medituj. Nepresla si nahodou vacsim stresom?

Amadea

ahoj...nemenila si v poslednej dobe lieky?..rozmýšľam,či to nemôže byť reakcia tvojho tela na ne, prípadne ich vedľajšie účinky.