Otazka pre lombardo

Príspevok v téme: Otazka pre lombardo
Prezivku netreba

Ahoj, rada by som sa ta opytala, ci si uz niekedy v polahcujucom slova zmysle navstivila pomoc odbornikov suvisiacou s problemom ppp. Citala som zopar tem, v ktorych si dievcatam radila a snazila si sa im pomoct a prijst na pricinu vzniku ich ppp. Velmi sa mi paci tvoj postoj ku ppp ale aj styl, ktorym radis dievcatam. Preto som sa ta chcela opytat, ak si teda bola na nejakom hrubo povedanom lieceni alebo si mala sedenia s nejakou psychologickou, ako velmi ti odbornici pomohli v liecbe alebo aj boji s ppp v porovnani so ,,samoliecbou"? Co ti najviac pomohlo s porazenim/potlacenim ppp?

Vincennes

Dobre si to Kýčere nandala. Škoda, že na to nereagovala. Je to chlop, buď opatrná. Keď prídeš na chalupu, poviem ti, kto to asi je.

lombardo1981

Môj vek je na tomto fóre verejným tajomstvom. :)
Ďakujem veľmi pekne. Ale môj boj bude pokračovať do konca môjho života. I keď mám niekedy pocit, že som už dávno za vodou.

lombardo1981

Začala som ako anorektička, no prešla som do bulímie. Ale už 11 rokov abstinujem. Pričom jem prakticky všetko. Okrem výrobkov z kravského mlieka. Tým sa, pokiaľ môžem, vyhýbam, pretože z nich mám rýchle nohy.

lombardo1981

Logika húpacieho koníka. Niekto vlezie do témy, vypustí pikovinu z klávesnice, dostane sa mu odpovede a potom vyplakáva ako malé decko: Že ty môžeš spamovať?
Ilustrovaná knižka argumentačných klamov Môžno to inteligentovi tvojho kalibru pomôže pochopiť, v čom asi tak robíš chybu. O čom pochybujem.: archetypal.cz
Prestaň sa strápňovať svojim pravopisom a vystupovaním a konečne začni rešpektovať, že táto téma nie je o tvojich mindrákoch. Howgh!

lombardo1981

Nie je to moja téma. Len som bola oslovená.
Zažila som to. Takže viem, že to nie je dar. Jedlo je jediné, čo ťa zaujíma. Jedlo ovláda tvoj život. Jedlo je droga, ktorej prispôsobíš úplne všetko. Ak toto považuješ za dar...