Kde zohnat lieky na odcervenie

Majo9124

Ahoj :-) Na parazity je veľmi účinná aj ajurvédska bylinková zmes Triphala - -odkaz odstránený- :-) Prípadne ešte aj Neem - -odkaz odstránený- :-)

Helogi

SadP dakujem ti ! Mozem sa spytat ako si zistil ze sa ti tie cervy rozliezli do pecene ? Ako zistis kde ich mas? A bolo ti po tom entizole tiez tak zle?

celebrita facebooková

Recept starých mám: ožrať sa jak sviňa, spiť sa pod obraz boží, asi 15 minút nato vypiť preháňadlo a v hnačkovitej stolici ich uvidíme, ako z nás vychádzajú. Opakovať každý deň až dovtedy, kým neuvidíme, že je už stolica čistá bez nich... lebo vraj keď sú červy opilé, tak sa slabo držia na stenách čriev a ľahké je ich vypudiť...a kedysi boli ľudia zdravší :)

SadP

Bohuzial, labaky nic nezistia s mojich skusenosti. Je to cele nastavene tak, aby boli ludia stale chory.

Bohuzial, ak sa ides odcervovat na vlastnu past, skor to dopadne zle, ako dobre. Problem je, ze musis vediet ucinne kury, inak ich iba preriedis, a ziskaju rezistenciu. Dalsi problem je, ze ked zvolis neucinny postup, tak sa mozu rozliest po tele, proste sa zacat masovo presuvat na ine miesta. Niekedy to dopadne zle, ze sa dostanu do pecene, organov, a premnozia sa. Stava sa to hlavne u prirodnych kur.

Precitaj si na wikipedii o mebendazole... tam je to spomenute. Mebendazol u nas dostat ako Vermox. Kedze nezabija parazity prilis rychlo a rapidne, pri masovom rozsireni v crevach, hrozi hyperinfekcia, teda ze zacnu migrovat a rozlezu sa po tele... preto je tam napisane, ze treba zacat piperizinom... ktory ich paralyzuje, a vyplavit, napriklad epsomsou solou. Rovnaky ucinok maju dynove semienka... obsahuju presne tu latku, ktora parazity paralyzuje.

Entizol zozenies lahko. U entizolu nehrozi rozlezenie parazitov, lebo prvoky su mikroorganizmi. Je to vsak dost silne antibiotikum, pozor na to. Mna to odpalilo pomaly najviac zo vsetkych antiparazitik. Ucinok to ale ma.

Entizol zozenies takto: Chod k veterinarovi a povedz, ze mas v akvariu bicikovce. Ze sa ti tam rozmnozili a chces do tej vody nadrtit Entizol. Mal by Ti ho predat.
MMS ale riesi prvoky lepsie, a takisto ma menej neziaducich ucinkov. Takisto to riesi aj hlistovce. V crevach to moc neucinkuje, ale v tele.

Taktika je, najprv paralyzovat a vyplavit parazity v crevach, aby ich tam bolo malo, predcim zacnes do criev pustat killere parazitov, a hlavne bylinne kury. Ktore su slabe, prave pri tych hrozi hypermigracia z criev. Ja som si prvou kurou Hulda Clark viac uskodil, mal som ich vela, a rozliezli sa mi az do pecene... keby som vedel, ze existuje piperazine a dynove semienka, zvolil by som urcite iny postup, najprv ich vyplavil.

Takisto velmi ucinny je klystir s MMS, ale len na parazity v hrubom creve. Precitaj si tento prispevok:
www.healthsalon.org

Co sa tyka ostatnych, ako albendazol a praziquantel, poznam ludi co to distribuuju, objednavaju z thajska. Robia to nacierno, kontakt nedam. Robia to aj niektori veterinari, ktori spolupracuju s tymi "liecitelmi" co maju zapere. Proste ludia si pomahaju ako vedia, a snazia sa obijst nefungujuci system. Je to absolutna hroza, co robi moderna medicina ludom... v podstate v nich nechava zamerne cervy... som si isty, ze je to robene zamerne z vyssich kruhov.

cogito

Dobrý deň,

najprv je potrebné zaslať vzorku krvi a stolice do laboratória a druhovo zistiť o akého parazita ide. Na hlístovce (nematoda - oblé červy) a pásomnice (Cestoda - ploché červy) sa aktuálne používa mebendazol (Vermox) alebo albendazol (Zentel), proti protozoam (prvoky - jednobunkovce) metronidazol (Entizol).

mascha

áno, najskôr treba ísť prírodnou cestou,buď sama,alebo sa obráť na naturopata
ináč na českých fórach zvyčajne predávajú nadbytočné lieky, ja by som ti mohla poskytnúť adresu a následne aj lieky,ale aj v mene ostatných postihnutých ti odporúčam pozorovať stolicu,nájsť dôkaz a s tým do laboratória