Behanie

olaaaaaa

DUFAM ZE NIEKOMU MOJA RADA POMOHLA SKUSAJTE A HLAVNE SI NEPOVEDZTE ZE NIE VED SOM BEHALA TYUDEN A NESCHUDLA LEBO TO MUSITE TAK ASPON MESIAC BEHAT A AZ POTOM UVIDIS VYSLEDOK TESIM SA AJ JA TAK MI DRZTE PALCE ZATIAL BEHAM UZ DRUHY TYZDEN TO JE DNES TAK SA MAJTE A DRZIM VAM PALCE AHOJTE!!!!
PS:hlavne sa nevzdavat vydrzte to somnou a potom si to napiseme ako sme dopadli tak sa majte!

olaaaaaa

TYM SOM NECHCELA POVEDAT ZE NESCHUDNES ALE CHUDNES ALE POMALSIE VERTE MI JA SOM TO UZ VYSKUSALA A TERAZ SI ZJEM AJ SLADKE A IDEM SI POBEHAT KAZDY DEN VYDRZIM TOHO VIAC A AJ SA MI LEPSIE BEHA!ONO SA VRAVI ZE AK BEHAS DLHSIE AKO TYZDEN TAK PO TOM TYZDNI SI DAJ DLHSIU TRASU A ZABEHNES NORMALNE TU DLHSIU TRASU AKO TU PREDTYM LEBO TELO JE ZVIKNUTE A MOZE CORAZ VIAC BEHAT KED SI ZVIKNE TOMU SA POTOM VRAVI AJ KONDIčKA

olaaaaaa

ked chces schudnut tak nikdy si nepovedz ze nejdem jest !lebo led nejes a behas tak sa ti spaluju prave tvoje svaly!ale ked ńedrzis dietu tak mas väcsiu pravdepodobnost ze schudnes !!

mackousko

mirkaaa to je vec stravovania jojo efekt, pri behani aj ked rychlo schudnes a budes sa stravovat rovnako tak jojo efekt nehrozi. Pocas behania stracas aj velke mnostvo svalovej hmoty, takze ti urcite nohy nezhrubnu (len spevnia). Neviem ako sa stravujes teraz a ako vyzeras ale, ked chces iba trocha spevniet tak stravu nemen (samozrejme iba ked sa zdravo stravujes), ale ak chces zhodit tuk tak by si mala upravit jedalnicok. Co sa tyka toho, kolko by si mala bezat tak zo zaciatku behaj kludne iba 20 minut vkuse. Ak sa budes citit ze zvladas viacej tak mozes kludne behat aj hodinu. Ja som sa takto dopracoval az k hodine a pol behania. A behat by si mala na 60 az 70 percent s tvojho maximalneho tepu, v tedy sa odburava najviac tuku. Ked nemas hodinky co ti meraju pocty tepov za minutu tak behaj tak aby si bola schopna rozpravat (kludne si napocitaj nahlas do troch). Mozno budes musiet zo zaciatku behat dokonca pomalsie ako rychlejsie chodiaci clovek.

fraise

kedze si nezvyknuta, zacat treba po troske. a behom by ti nohy zhrubnut nemali, hlavne sa ukazu lytka. este som nevidela bezca s hrubymi nohami okrem sprinterov a lá maurice green

mirkaaa

Vsetko z mierou, zacni samozrejme mensie vzdialenosti a neprehanaj to, lebo ked rychlo schudnes tak asi rovnako rychlo priberies...