Behanie

karla1

chcela by som zacat velmi behat no uz po par metroch som zadychana a nevladzem,mam totiz selest....dalo by sa postupne nejako zvyknut na ten beh?

asteri

srdiecko, tak vstan az o tristvrte na sest a bez na autobusovu zastavku. prip. vstan este o 5 min. neskor a bez za autobusom az do skoly :-) aj tak sa da.

mackousko

Chudnutie je najme o strave takze nezabudajte. V prepocte dam si hranolky zo syrom taku normalnu porciu to jest okolo 2000Kj v prepocte to znamena ze na spalenie by ste potrebovali behat minimalne 30 minut aby ste to spalili. Ale dost vyhod behanie ma a to lepsi pocit pocas celeho dna, robite daco pre zdravie, zrychlujete metabolizmus to znamena ze viacej spalujete. Do schudnutia Vam prejem a nech vam to behanie vydrzi co najdlhsie.

srdiecko31

ja by som tiez zacala rada behat.. len lenze rano uz o pol 6 musim stavat na autobus do skoly... kedy potom by som mala behat namiesto rana?? kedy je taky ten druhy najlepsi cas???

jajushqua

rozhodne behaj rano max do osmej vdety je telo prebudzajuce sa a spali viac kaolrii a najlepsie je ked si privstanes tak rano o 6..a zabehas taku hodku..po rovnej cete.. ak je hrbolata.. budu ta len vecer viac boliet nozicky..heh.. papa.. dufam ze pomoze ja som tak chodila behavat min. leto a fakt zaucinkovalo za 2 mes. som schudla 8 kg.. to je fakt supa..a jedla som co som cela..hehh..takze kludne skus.. :-)

tinka!!!!

Ahojte,som tu nova.Ja sa tiez dnes chystam behat prvy den,do leta by som si aj ja chcela vylepsit postavu,tak mi drzte prsty,ja sa pripajam k vam,ahojte.