Existujú náhody?

Fredie

Ja som si nasiel kamosku na pokeci. Pisali sme si,spoznavali sa.potom sme si dali na seba fb a tsk sme si denne pisali. Raz ja jej,raz ona mne. Ja som jej hovoril,ze chodim do Modri denne a ona mi nikdg nepovedala odkial je atd. Raz sme sa bavili a ona mi povedala,ze je z Modri. Bol som taky prekvapkany,ze som jej ani nemohok napisat. Bola krasna,mudra,vyspelejsia na svoj vek (17.rokov,inak,ja som mal 19) a take a ked som to zistil,skoro som omdlel.
Na dalsi den som jej napisal a ked som bok v Modre,sli sme von. Asi 2 mesiace sme sa stretavali a asi 3 mesiace pred jej narodkami sme sa dali dokopy. Teraz sme uz 4 roky spolu. Takze od teraz verim na osudovu lasku ci ako tomu vy zeny hovorite. Pretoze,toto nenohla byt len taka. Nahoda a pytal som sa jej,ci vedela kde byvam a tak si ma nasla. Ale ona ze nie,lebo som to nenal ani na pokeci. Az ked som jej to povedal,tak to zistila. Ale... Zamiloval som sa do nej pocas jej pisania a potom aj ked sme si poslali fotku a ked som ju videk na zivo,tak mi normalne srdce vyskocilo z hrude. Mal som stastie.... :)

Lary

Prezyvka 055 .veľmi by ma zaujímalo akým spôsobom vzdelanosť sùvisì či na niečo veríme alebo nie.Kludne mi to vysvetli.Lebo podľa mna náhody neexistujù.

kamkaa

tiez som sa viackrat nad tymto zamyslala ako asi kazdy clovek...teraz mam taku teoriu, ze ked dvoch ludi privedie dokopy suhra zvlastnych "nahod", tak to znamena minimalne, ze nieco je potrebne vyriesit, doriesit, lebo ked sa to nevyriesi teraz, moze sa to znovu zopakovat, mozno staci si len nieco vysvetlit, alebo si pomoct navzajom, lebo ako sa hovorí...Neexistujú náhodne stretnutia. Každý človek v našom živote je buď testom, trestom alebo darom...asi len treba prist na to o co ide, mozno je to uplne jednoduche a už aj vyriesene...

Ipsilon

Náhody existovali v mojom živote dovtedy, kým som nezačal používať rozum. A po náhodách už takmer ani stopy! Tak asi tak. Keď si človek všetko premyslí a vopred naplánuje, tak náhoda nemá šancu:-)

Prezyvka055

Samozrejme ze ano, len niekto nevzdelany moze povedat ze je to predurcene a blablabla samozrejme nahodam mozes dopomoct :) aby sa stali resp nestali.