Existujú náhody?

najmudrejsi

ano v tom dokumentarnom filme sa to potvrdzuje ale kedze si to nepozrel tak nevies a budes nadalej mlet tie svoje omacky:)

grckagrc

Uz to bola aka nahoda, ze vedci vymysleli nieco a ked sa im to na to nieco nehodilo, tak tomu dali iny nazovcek a funkciu?

Nahody neexistuju. To, co vy oznacujete za nahodu su fyzikalne zakony, vzhladom k tomu, ze ste ich nepochopili, alebo vtedy chybali, fakt neviem ako ste ich pochopit nemohli, teraz vsetko zvalujete na nahody.

Dostuduj si, neviem kto, ako vznikla Zem a nahodou to urcite nebolo, ako si tu vyplul do plena.

a_dr1a

Ja sa snazim vacsinou riadit iba rozumom logikou, rácio ai. Ale uz sa mi viackrat za zivot stali veci skutocnosti "nahody", kde vsetka logika rácio sli bokom. A zas neraz vsetky fakty rozum logika skutocnosti mi hovorili nieco uplne ine, ja som verila mojim instinktom a riadila sa nimi, a bolo to napokon to najlepsie, co som mohla urobit. Aj ked si precitate zivotopisy slavnych vedcov vedatorov lekarov ai, pri mnohych sa uvadza, ze chceli povodne nieco ine a napokon "nahodou" objavili prelomove vyznamne objavy veci lieky planety kontinenty pristroje ai

Ute

Náhody majú minimálnu šancu na to, aby existovali. To znamená, že existujú ako rarity. (Môj názor - skúsenosť...)

najmudrejsi

uz len to ze nasa planeta vznikla a ze je na nej zivot je nahoda....vsetko ostatne po tejto udalosti su len nahody