Kočík pre psa, áno nie?

Príspevok v téme: Kočík pre psa, áno nie?
katkajankelova123

ahojte, mam 2 psíkov, jedne je už starší a na dlhšie prechádzky sa nedá chodiť lebo ho potom musím nosiť, další je mladučký plný energie a chodil by on rána do večera. kedže som aktívna nechem ju nechávať doma, preto mi veterinár poradil toto, ako jednoduché riešenie. popravde, nepáči sa mi to, nikoho nepoznám kto by mal kočík pre psa, príde mi to prehnané a trápne. ale vzhladom na moju situáciu to bude riešiť asi takto. napíšete mi prosím váš názor na to, keby ste videla človeka s kočíkom, čo si o nom poviete ? dakujem !

Zlatica1

Nevidím na tom nič trápne. My máme 15 ročného psíka a tiež s ním už nemôžeme chodiť na dlhé prechádzky. Nosiť ho v taške je nepohodlné aj pre neho, aj pre nás. Práve som si objednala cez E-bay vozík pre psa a už sa neviem dočkať, kedy príde. Je pravda, že možno sa pre začiatok budem cítiť divne-ale zvládnem to. Koncom mája ideme na kratšiu dovolenku, psík bude môcť s nami absolvovať veľa výletov.

Zlatica1

Nevidím na tom nič trápne. My máme 15 ročného psíka a tiež s ním už nemôžeme chodiť na dlhé prechádzky. Nosiť ho v taške je nepohodlné aj pre neho, aj pre nás. Práve som si objednala cez E-bay vozík pre psa a už sa neviem dočkať, kedy príde. Je pravda, že možno sa pre začiatok budem cítiť divne-ale zvládnem to. Koncom mája ideme na kratšiu dovolenku, psík bude môcť s nami absolvovať veľa výletov.

D...a

Oprava v mojom posl.prispevku: "tak preco by to malo byt nenormalne?"
Ked napisem, ze cistim nielen po mojom psovi ale casto aj po cudzich, aj tak mi nikto neuveri. Ale aj tak neviem preco sa tu hadame o tom, kto cisti a kto nie, lebo to nema s kocikom nic spolocne.

Ewelin.

Pre mam : ze pes nedostane pokutu ak močí na verejnosti ? Za psa platim dane !!!!

Pre toto nie je mozne : ja si po svojom psovi hovienka zdviham !!!
Okrem toho nedrístaj ze na chodnikoch su hovna. Ak su tak na travnikoch. A ty nemas co po travnikoch chodit. Preto tak vyzeraju ze su vyslapane. Kracaj po asfaltovom chodniku a nestupis do hovna.

To uz neni mozne

D...lebo kazdy hovori ze to upratuje ale hlavna vec ze chodniky plne exkrementoch...je to poburujuce aby som chodil po takom chodniku...to aj v byte tak mate?

D...a

To uz neni mozne - a ty ako vies, ze ewelin si po svojom psovi neuprace?! A co maju deti s tym, ze si ja kupim kocik pre mojho psa, ked nemoze chodit, ha? Ved ked ti je luto nejakych deti, nikto ti nebrani, aby si im prispela. Ale ti, co maju najviac reci a kritizuju inych, neprispeju nikam, len kvakaju, co spravne a co nie. To co su za blbe komentare? Tie kociky su jednoducho prakticke a velkou pomocou ako pre psa, tak aj pre pana, tak preco by to malo byt normalne? Su horsie veci, ktore nie su normalne, napr.tyranie zvierat.

To uz neni mozne

Ewelin si uplne mimo reality...hlavna vec ked za pes vysere preco to neupraces po nom?no urcite...ja si vazim tie deti ktore slapu po vasich exkrementoch...phuj...ewelin si nejaKa nervozna skus rozmyslat..

mam56

A prečo neexistuje zákon na to, aby aj psy dostávali pokutu, keď močia na verejnosti? Však je to tiež pohoršenie, či to sa nepočíta?
Nechápem potom to, že prečo udelili v mojom prípade výnimku a môj pes dostal pokutu, ktorú mám zaplatiť ja:-)