Nekonečné problémy so snúbenicou okolo svadby

Príspevok v téme: Nekonečné problémy so snúbenicou okolo svadby
Kuboooo

Ahojte,
pred 2 mesiacmi sme sa rozhodli so snúbenicou, že je načase kúpiť obrúčky, lenže dodnes žiadne nemáme. :-/
Svadbu máme už v júli, ale naše názory sa totálne rozchádzajú a nechcem sa hádať, tak radšej čakáme.
Ja som chcel vzorované z chirurgickej ocele, lebo je na zlato alergická, ale ona trvá na strieborných, klasických. Nosia sa ešte klasické obrúčky vôbec? Mne to pripadá staromódne.
Okrem toho sú problémom peniaze. Zarábame síce obaja, ale ja mám aj nejaké splátky a plat nie najlepší. Mám ich kúpiť sám, alebo čo mám robiť?
Aké máte skúsenosti s takými obrúčkami? Trvácnosť, poškrabnutie a pod..

zghazuha

paradoxne pary ktore si najviac zakladaju na drahej svadobnej ceste, diamantovom prsteni šatách za tisíce sa o pár mesiacov idu pozabijat pri rozvode :)))) ale ved v dnesnej dobe kedy je vsetko plytke a povrchne sa staci ukazat ....

EasyGlow

Pekna blbost, ze kazdy par sa takto hada pred svadbou...nehada a poznam takych. Aby ste cakali so svadbou kvoli prstenom? Kokos, vy sa ozaj chcete brat z cistej lasky....len co je pravda

stastnablcha

samozrejme ze prstene kupuje muz.. sam.....len ak toto stoji ako prekazka svadby. ako sa potom dohodnete na naozaj dolezitych veciach?

Lollka

Kupte si obrucky z kusa plechu a ak to jednemu z vas bude vadit tak vas vztah nie je o laske. Riesite kraviny, ako sa v manzelstve chcete na niecom dohodnut ked nedokazete vyriesit ani takuto pitomost. A v manzelstve sa budete hadat ci kupit toaletny papier ruzovy s kvetinkami alebo zeleny s vonou aloe? Neviem si to predstavit.

Julia1111

Kubo najprv si vyplat svoje dlhy/splatky a az potom rieste svadbu. Nieje nic horsie nez mat taketo nevysporiadane financne problemy a tlacit sa este popritom do svadby. Svadbu mozete mat hociktoru sobotu na urade s dvomi svedkami . To len dnes sa musi kazdy ukazovat a robit honosne svadby ako milionar z Ameriky. Obrucky si dajte kludne aj strieborne svadba nieje o tom ale o niecom inom. Len dnes mi to pripada ze je viac o tom ukazat sa na co mam nez o jej pravom vyzname pre dvoch ludi....

hehe1

no vy sa radsej neberte, lebo ked sa neviete dohodnut na takejto kravine, tak potom som zvedavy ako by ste sa dohodli na vaznych veciach, teda niesom zvedavy, len taka rada mala

zuza87

My sme mali taky svadobné obrúčky z chirurgickej ocele. Ale po mojom úraze, kedy som si zlomila prst a na chirurgii mi neboli schopní prsteň cvaknúť a nakoniec kvôli tomu museli volať aj hasičov, tak som na takýto materiál zanevrela. Nechala som si urobiť v zlatníctve Rýdl klasický krúžok z platiny (na zlato som taky alergická). Tým, že bol prsteň bez zdobenia alebo briliantov, tak nevyšiel tak draho. Dá sa napríklad použiť aj paládium, to je o trošku lacnejšie ako zlato a určite vydrží viac než napríklad striebro. To je síce lacné, ale ľahko sa poškriabe a po nosení v mojich mladších rokoch viem, že ľahko čierna. Takže to by som na snubné prstene určite nepoužila. Určite za prstene nemusíte dať celý majetok, len je potrebné hľadať.