Nekonečné problémy so snúbenicou okolo svadby

Príspevok v téme: Nekonečné problémy so snúbenicou okolo svadby
Kuboooo

Ahojte,
pred 2 mesiacmi sme sa rozhodli so snúbenicou, že je načase kúpiť obrúčky, lenže dodnes žiadne nemáme. :-/
Svadbu máme už v júli, ale naše názory sa totálne rozchádzajú a nechcem sa hádať, tak radšej čakáme.
Ja som chcel vzorované z chirurgickej ocele, lebo je na zlato alergická, ale ona trvá na strieborných, klasických. Nosia sa ešte klasické obrúčky vôbec? Mne to pripadá staromódne.
Okrem toho sú problémom peniaze. Zarábame síce obaja, ale ja mám aj nejaké splátky a plat nie najlepší. Mám ich kúpiť sám, alebo čo mám robiť?
Aké máte skúsenosti s takými obrúčkami? Trvácnosť, poškrabnutie a pod..

Janka_012

Nuž, my sme mali vzorované a riadne sa zanášali od špiny a po 6 mesiacoch boli otrasné. Práve včera nám prišli klasické, hladké, mierne zaoblené a sú nádherné lesklé. Inak môj manžel má tiež veľkú alergiu na zlato, takže máme strieborné.

tasty

ani ja by som nechcela z obrúčku z chirurgickej ocele, neviem, proste chirurgická oceľ a obrúčky u mňa nejdú dokopy,

ak už teda je alergická aj na žlté aj na biele zlato,,,, tak ostáva striebro,, presne aj ja by som bola za :D presne môj názor :D nepotešila som ťa :D

a ja by som chcela takúto obrúčku posielam link

izlato.sk

hoci máme celkom iné obrúčky nakoniec, ale v tom čase sme na iné nemali, ale manžel mi sľúbil, že ak na to vyjde časom, tak mi kúpi len tak na iný prst.... :D strašne sa mi ľúbili :( skoro som plakala :D sú hladké elegantné, krásne jednoduché :) vôbec nie sú staromódne

:D možno som ťa presvedčila :D

neviem11111

tiez mi nie je jasne, preco nemozete mat kazdy taku obrucku, ako sa mu paci? ved nemusia byt rovnake. vela ludi si dava robit muzsku a zensku trocha inu. tak vase budu trocha viac ine, no :D ved to je jedno.

Jax

Ja som nechápavý chlap. Prečo by som mal nosiť niečo, čo sa mi nepáči? Prečo by nemohol mať on z ocele a ona zo striebra?

Filip TT

Obrúčky vyjadrujú manželstvo, je dobré nosiť viditeľný znak toho. Raz som sa obrúčkou hral a padla na zem a zagúľala sa pod gauč. Deti ju hneď začali hľadať ako divé, úplný poplach, lebo manželstvo našich je ohrozené... :)

Inak aj ja som mal tiež pri výbere obrúčiek iný názor ako moja nastávajúca, ale nechal som výber na ňu - sa mi zdá, že prstene sú skôr ženská záležitosť. Ja radšej vyberám auto, elektroniku a také...

Lepšie ti ju bude pripomínať, keď budeš mať na prste obrúčku podľa jej výberu, budeš vedieť že to je jej vkus. Jej zas bude pripomínať, že si bol veľkorysý...