Budem sudena ak nechcem mat deti?

Príspevok v téme: Budem sudena ak nechcem mat deti?
Lia 224

Ahoj.
Chcela by som sa Vas opytat,ze co si myslite o zene,ktora vobec netuzi mat deti. Ja som jedna z tych,ktore ich mat nechcu(viem ze som zrejme sebecka ale tak to proste citim)...A mozno si teraz poviete,ze som tá zena-karieristka,ale vobec to takto neni. Ja sa tu vobec nejdem chvalit alebo nieco take,ale snazim sa pomahat aj druhym a nie hladiet len na seba,ale hned ako sa ma niekto opyta,ze ci chcem deti a ja odpoviem Nie,tak si vsetci o mne myslia,ze vidim len svoje potreby a nie potreby tych druhych.Moje okolie a aj rodina sa ma snazia prinutit aby som si kazde dieta zamilovala,ale ja to takto jednoducho necitim. A co je mozno na tom vsetkom najhorsie,je to,ze moj otec mi dava dostatocne najavo to,ze pokial mat deti nebudem,som do seba uzavreta a nie som pre neho dost dobra....

Jax

Ak sa nechas ovladat mienkou inych, nikdy nebudes stastna. Nejde to, nikdy im nevyhovies. Nechciet deti je uplne v pohode. Len rob co citis a nie co od teba chce okolie.

Filip TT

Ak nemas povolanie k materstvu a manzelstvu, tak mas nejake ine. Hladaj ho....

Mesacny princ: Na tomto svete je zaujimave to, ze sa tu daju zdolavat prekazky.

Mesačný princ

Súdiť ťa nemá právo nikto na svete a už vôbec nie tvoji rodičia. Pretože len ich sebecký čin ťa priviedol na tento svet. Nikto sa ťa predsa nepýtal či sa ti tu páči a či sa chceš narodiť predtým, ako ťa počali.

Ja osobne si myslím, že dieťa je dar, ale je to aj najsebeckejší počin ľudskej bytosti, ktorý môže urobiť. No a priviesť ho do tohoto sveta by malo byť trestné.