Svrbenie celého tela bez vyrážky

Príspevok v téme: Svrbenie celého tela bez vyrážky
Martin28

Dobry den, mam taky zvlastny problem, uz niekolko dni ma trapi neustale svrbenie na roznych miestach tela, po poskrabani sa svrbenie objavi zase na inom mieste a ziad ej vyrazky nie je. Niekedy to je len pocit ako keby mi nejaky hmzy chodil po tele, ale ziadny nie je, len ten pocit. Kupil som si Fenistilgel ale nepomohol, skusal som aj sprchovy gel na citlivu pokozku a dal som so poriadny kupel a telove mlieko, tiez nic. Uz som bezradny, dakujem za kazdu radu.

veroni552

Toto som mala nedávno aj ja, celá zúfalá som nakupila niekoľko masti, no zbytočne vyhodené peniaze, treba ísť ku kozndej doktorke na dobre krvi, mne zistila po odberoch všelijakých, moc, stolica, stery z mandlí, nosa, z vagíny, z povrchu kože svrbiaceho miesto, že mám helicobactera
Poslala ma na gastro vyšetrenie, kde to bolo potvrdené, teda žiadna alergia na nieco
Vygoogli si helicobacter a svrbenie tela
U mňa to bolo nenormalne, zmenila som aj prášok na pranie, sprchové gély, nič, pomáhala mi len studena sprcha, niekoľkokrát za deň, aj ráno som sa budila a išla sprchovať
Zaspávala som s mokrými uterakmi, študenymi na nohách, ďakujem neprosím, zachránila mi kožná

petronneta

Dzulius, možno máš teraz v lete vysušenú pokožku, od slnka, potu, častého sprchovania. Existujú telové mlieka, ktorými by si si mal každý druhý deň celé telo natrieť, a potom Ťa nebude svrbieť.

Dzulius

Ahojte hto mi vie poradit ako zabranim tomu aby ma svrbilo cele telo kazdy chvilku dakde inde ma svrbi neviem ako tomu zabranit vsade ma to svrbi a hlavne vecer to zacne az potom ma to prestane jak sa zacnem poradne skrabat az potom to chvilku prestane prosim poradit dakujem

Dzulius

Ahojte hto mi vie poradit ako zabranim tomu aby ma svrbilo cele telo kazdy chvilku dakde inde ma svrbi neviem ako tomu zabranit vsade ma to svrbi a hlavne vecer to zacne az potom ma to prestane jak sa zacnem poradne skrabat az potom to chvilku prestane prosim poradit dakujem

Martinnnnmm

Ahoj Martin28 ja man to iste co ty. Cele telo ma na vecer zacne svrbiet a nic moc nezaberá iba vitamin c trochu ten mi porada mama ktora je farmaceutka. Ale pomaha to asi iba uplne minimalne lebo aj ked si to dam tak to kuse. Ked som si precit ze si to zastavil tak ze na to myslis vyskusal som to a funguje ale nemozem spat lebo furt musim mysliet a prave teraz je 6 hodin rano a ja som zaspal o 1:30 a zobudil o 3 na to ze ma všetko svrbí. neskriabem sa musim furt mysliet. Ak prestanem mysliet na tie miesta kde ma to svrbí jak keby to zosilne ale az tak ze to neviem vydržať.

Tomas1467

Ja mám taký istý problém. Som na dovolenke a zrazu jednu noc, z ničoho nič ma začalo celé telo svrbieť. Nemám ani pľuzgiere ani štipance. Prosím ťa, odpísm že či ti to prešlo alebo ti zabrali dáke lieky. Ďakujem

matway

Nechcel som sa už do toho miešat, no ak ti nič nepomáha, tak si konečne urob aj tú pečeňovú kúru, nie detoxikačné čaje. V tvojom prípade sú na dve veci...

Martin288

Caute, taaaaak neviem sam, ked na to nemyslim tak to prestava a ani to po chvili neregistrujem a ked si to zacnem vsimat tak to tu je zas, ked mam nejaku cinnost tak to je lepsie, horsie ked idem spat..teraz posledna noc bola taka horsia ale inak celkom v poriadku, ale detox caje nepomohli, nebolo to liekmi, vinom ani pivom a tak isto studena sprcha nepomohla ale davam si ju uz stale :)

Kýčera

Martin, mohol by si nám dať vedieť, či si prišiel nato, z čoho Ťa svrbelo telo. Či si nakoniec predsa nemusel ísť k lekárovi.