Výber zubára v Bratislave

Príspevok v téme: Výber zubára v Bratislave
Yong

Odporučil by mi niekto nejakého zubára, zubárku.
Môj zubár nemá zmluvu s mojou novou poisťovňou, a jeho vybavenie nezodpovedá tomu, aby som mu hradil plné sumy.
Uvažoval som nad Mudr. Lindou Borskou, len tie termíny objednania sú minimálne dva mesiace. A zase platiť sumy ako napríklad na Drieňovej 130€ za plombu nebudem.

rastlinocka

samozrejme, ze zalezi aj od toho kolko koruniek a kde si to das robit. Neda sa to takto uplne zovseobecnit. A najprv je velmi podstatne podstupit konzultaciu u zubarky, ze ake riesenie by bolo pre konkretne tvoje zuby najlepsie.

snezienka2

dlha cesta to ani nie je. Zahrna to asi dve alebo tri sedenia u zubarky. Pretoze je potrebne nasadit docasnu korunku a potom cakat na vyhotovenie trvalej a podobne :)

erikuska

je dlha cesta ku peknym zubom cez keramicke korunky? myslim tym, ci sa necaka nejako dlho na vyhotovenie danych koruniek :)

lenusa00

tak myslim, ze netreba ich kazde dva roky menit. Toho som sa bala :) Ale ked po 8 rokoch su ok, tak to sa mi celkom aj pozdava. Tie peniaze sa asi predsalen oplatí do nich investovať. Fotky som samozrejme, že pozerala, preto chcem zvoliť aj túto cestu. Aby nebolo na mne vidieť nejaký rozdiel ;)

stromo_kocúr

myslim si, ze ked si pozries fotky ludi, co su pred a po. Ze uz maju korunky tak som si isty, ze dlho sa odhodlavat nebudes, pretoze je to sto a jedno.

snezienka2

co som citala, tak vydrzia naozaj dlho, ale zalezi aj od toho ako sa o nich clovek stara a ci ich nezanedbava. ;)

tamarka78

Záleží ako kvalitne sú urobené. Moja mamina má celokeramické korunky 8 rokov a stále sú ako nové. Nechcela si ich ísť dať urobiť, kvôli cenám, ale otec ju ukecal a dnes hovorí, že je rada, že ich má. V jej veku vidieť niekoho s tak krásnymi zubami ako má ona je naozaj nezvyk :)

lenusa00

ako dlho vlastne korunky vydrzia? treba ich po rokoch vymenit? dost ma to zacalo zaujimat kedze zrejme onedlho sa aj ja budem musiet odhodlat ist k zubarovi kvoli korunkam :/

Romanka25

cena je individualna. U kazdeho zubara je cena ina, aspon si myslim. Ale dam Ti radu ak mozem - nevyberaj si kliniku teda zubara podla ceny, ze najlacnejsieho pretoze na to mozes skaredo doplatit a budes mat potom so zubami problem stale ako aj jedna moja znama.