Výber zubára v Bratislave

Príspevok v téme: Výber zubára v Bratislave
Yong

Odporučil by mi niekto nejakého zubára, zubárku.
Môj zubár nemá zmluvu s mojou novou poisťovňou, a jeho vybavenie nezodpovedá tomu, aby som mu hradil plné sumy.
Uvažoval som nad Mudr. Lindou Borskou, len tie termíny objednania sú minimálne dva mesiace. A zase platiť sumy ako napríklad na Drieňovej 130€ za plombu nebudem.

Tiborrrrr

zdravim ta stratenazena, ano v Ruzinove. Ona je normalne zubarka cize robi doslova vsetko co sa zubov tyka. Mnohi zubari nerobia ani bielenie a podobne veci ale ona ano. :)

michala9

ahoj ô! úplne súhlasím s tvojim názorom. Je to len pár rokov, čo som prestúpila k súkromnej zubárke, ale môžem si len pochvaľovať. Moje obavy a môj strach už len z preventívnej prehliadky úplne zmizol :)

ôôôôô

Komu to finančná situácia dovolí, najlepšie je zájsť k niektorému zo súkromných. Lepší prístup, novšie a modernejšie prístroje, röntgen priamo v ambulancii, prehliadky pomocou röntgenu, ktoré odhalia aj skryté kazy voľným okom neviditeľné, kratšie čakacie lehoty, a tak. Štátni a neštátni zubári - nič moc. Školské zubárky - najhoršia voľba, chúďatká deti.

erikuska

len dve tri sedenia? ja som myslela, ze to bude na dlhsie, ze to bude potrebne kazdu chvilu behat k zubarovi, ale takto je to pomerne rychlo, cize to je super. A na vyhotovenie trvalej korunky sa cca kolko caka?

Romanka25

erikuska co tak skusit zajst na konzultaciu? tam sa dozvies vsetko potrebne a potom si zvazis, ci chces do toho ist alebo nie. Dozvies sa ako dlho to bude trvat, kolko to bude stat, co vsetko to obnasa a podobne :)

slnko31

ako sa zubarka vola prosim ta? :) uz by som konecne aj nasich chcela dotiahnut k poriadnej zubarke ktora by im dala zuby do poriadku aby sa nemuseli hanbit za ne :(

Tiborrrrr

ja by som ti mohol poslat kontakt na zubarku v ruzinove, s tou mame v rodine dobre skusenosti najma co sa protetiky zubov tyka. Obaja moji rodicia u nej boli si dat spravit zuby a uz je to par rokov a bez problemov.

lenusa00

rastlinocka, lenze dalsia dilema je ku ktorej zubarke si ist dat spravit korunky :/ bojim sa aby to neodflakla a aby som potom nemala zbytocne problemy.