Ospravedlňujem sa

Príspevok v téme: Ospravedlňujem sa
LMarika Radoslava123 Eva531 EvickaBBB michalmmm

Ospravedlňujem sa za všetky zlé príspevky a zlé rady, ktoré som sem na fórum dávala pod týmito prezývkami. Radila som zle, to viem, lebo rady typu vykašli sa na rodičov, a podobne, keď ťa v detstve bili, kričali na teba... neboli správne. Správne je, aby si ľudia navzájom pomáhali, odhliadnuc od toho, či chodia, alebo nechodia do kostola. Ja som sa však opovržlivo vyjadrovala o tých najlepších ľudských bytostiach iba preto, lebo nemajú vysokú školu, a podobne. No nie IQ, nie talent na učenie (bifľovanie sa z kníh), ale ochota pomáhať ľuďom je to, čo si treba ceniť a nie odbiť človeka ochotného pomôcť vetami: "Nemusíš, netreba, ja to zvládnem sama, ja si to urobím lepšie, ako by si mi to urobil ty." A ja som presne toto s ľuďmi robila a veľmi často som aj klamala, hrešila som proti šiestemu prikázaniu sama so sebou. Tí ľudia to zo mňa cítia a je im z toho zle, aj v mojej prítomnosti vracajú a ja im radím, aby sa dali vyšetriť na intolerancie. Hnusím sa sama sebe, aký som ja zlý človek. Som škaredá, hanbím sa za svoje telo, a preto odmietam sex, lásku, muža... a vypchávam si prsia. Veľmi ľutujem, že som urazila najlepšiu kamarátku intrigami a klamstvami, v ktorých o nej píšem, že si trhala vlasy. Ona si vlasy nikdy netrhala a nie je ani psychicky chorá. A ani jej frajer nie je lenivý, mal zdravotné problémy, preto nepracoval. Psychicky chorá som ja, lebo som už bola 3-x na psychiatrii a svojvoľne vysadzujem lieky a klamem lekárov. Oni to zo mňa cítia, a predsa sa mi snažia pomôcť. Stalo sa mi napríklad, že som rakúskej babke vylepila facku, aj keď moja duša to urobiť nechcela, ale moje telo to urobilo. Ako keby do mňa niečo vošlo, ako keby si na tých pár sekúnd diabol požičal moje telo. Ani vyšetrenia na najlepších súkromných klinikách nedajú do poriadku môj zdravotný stav, pokiaľ nezmením (sama si pomôcť neviem) svoje správanie sa k ľuďom. Často sa mi stáva, že moje telo urobí zlý skutok, alebo škaredým slovom niekoho urazí, hoci moja duša to urobiť nechce a trpím aj občasnou nespavosťou. Tá nespavosť vyplýva z môjho zlého svedomia. Ako chyžná v hoteli som kradla trinkgeld, aj keď viem, že moja duša by to urobiť nechcela a ešte som aj oklamala šéfku, že nič nekradnem, ale moje telo to robí, strácam nad sebou kontrolu. Z kresťanského hľadiska sa tomu hovorí diabolské útoky. Ak sú medzi vami dobrí ľudia, ktorí sa v týchto veciach vyznajú, prosím, pomôžte mi, pomodlite sa za mňa, aby sa mi už také prípady neopakovali. Nejakým spôsobom mi, prosím, pomôžte. Ďakujem a ešte raz sa veľmi ospravedlňujem za svoje zlé a opovržlivé zmýšľanie o ľuďoch, ako vyvyšujem tých, ktorí odchádzajú do zahraničia a opovrhujem tými, ktorí pracujú na Slovensku iba preto, lebo chcú niekomu blízkemu pomôcť. Jem veľa mäsa a zvieratá trpia, možno by bolo lepšie, keby som sa dala na vegetariánsku stravu, prípadne jedla mäsa len veľmi málo. Pripadám si ako krvilačná beštia. Prosím, pomôžte mi! Už sem radšej nikdy nič nenapíšem, lebo takíto ľudia, ako som ja, by nemali radiť na fóre. Nie podľa pravopisu treba hodnotiť ľudí, ale podľa ľudskosti a ochoty pomáhať a ja ju nemám. Ľuďom treba vedieť aj odpúšťať a nedusiť v sebe hnev. A ja to neviem. Sedem hlavných hriechov: Pýcha, lakomstvo, smilstvo, obžerstvo, závisť, hnev, lenivosť. Ja mám všetkých sedem a hnusím sa preto sama sebe. Pomooooooc!

Slobodna

Caf Kycera :) Tak uzivala som si trosku a zmenila prostredie ;) Casu je menej, ale moje oko vas stale vidi a sleduje :*

Slobodna

Ono, ked clovek pride k lekarovi, tak nejak ocakava, ze nebude zdravy. Samozrejme, moze si tam odskocit aj zdravy clovek za nejakym ucelom, ale je to skor rarita. Takze sa vlastne ospravedlnujes za to, ze si chora sla k lekarovi. Podla mna uplne zbytocne. Na tomto fore som uz zazila naozaj vselico a riesit to budu, len ti, ktori si potrebuju dokazovat, ze su lepsi. Nikto nie je lepsi, kazdy sme vzisli z toho isteho a tiez skoncime v tom istom. To, co je medzi tym, az taky vyznam nema. Netreba sa povysovat, no ani si do seba nechat utierat vselico od inych.

&&&;;;;;;;;;;;;;;;;;;jjhgjhfgidgjidgkfgkjfikfjoghojjfighigjyfoufhyfgoggjhhuufffggghjgfokgogkhogfogkgkgkfdkuwufigigkkkkkkkkkdkurvadjfjfjdjdjdjafhdhfhdhtomufjfjfjjfhdjjfjfjfhužhfjdjdjfaktrjejfhdudhdhnechápem!fjfkdjdjdnfndjwjrjfkfkfkdkejwuwyyyyyyffkdisomfjdj

V pohode...

Kýčera

Filip, my si ich nemastíme, my ich masírujeme a mám to aj zdravotné výhody - máme menej viscerálneho tuku!

Kýčera

No, Filip TT, vďaka! Toľko prekrásnych slov, nádherných myšienok, životných právd v tak krátkom prejave, pre veriacich aj ateistov...