raw strava

Vierka4802

Raw strava je rozhodne super, človek na ňu ale musí prechádzať postupne, aby si telo mohlo zvykať a nedostalo taký šok. Hlavne potom dochádza k detoxikácii, kvôli ktorej vám môže byť celkom zle. Ako ale zvládnite začiatky, tak sa budete cítiť skvele. Pár zaujímavých tipov do začiatku som našla tu - www.tipli.sk

Lubinkaaa

Recept na bezlepkový čučoriedkový raw koláč (bez pečenia a cukru): rawstrava.sk

Chutí naozaj skvele a príprava zaberie iba 45 minút, odporúčam :)

Filipino

Na rôzne typy stravy aj aj raw stravu sa zemriava stránka celia.sk . Mrkni sa tam a určite si niečo nájdeš

Santana17

Zdravím, ja som nedávno čítal veľmi zaujímavý rozhovor s chalanom, čo vyrába domáce raw tyčinky. Párkrát som si objednal, no ale neviem to prestať jesť. Tu je rozhovor - evyziva.sk . No venuje sa tomu full time, fakt kvalita. Má asi milión druhov toho. Zasýti ma to stále a je to bez cukru a podobných hlúpostí.

Gima

Raw puding

Potrebujeme:

1 zrelé avokádo
1 zrelý banán
1 lyžicu kakaa
med
1 PL kokosového oleja
rôzne oriešky podľa chuti
strúhaný kokos
štipku škorice

Postup: Rozmixujeme avokádo, banán a olej na jemnú kašu. Pridáme med podľa chuti, 1PL kakaa, premiešame. Necháme 10 minút odstáť v chlade a pred podávaním posypeme kokosom a orieškami.

JASOM

na Facebooku existuju vela raw skupin. Raw ziva strava, mame tam uzasnu atmosferu, dokonale fantasticke recepty, pozri tam