Kvalitné granule

Idriss

Dobrý večer .Mám otázku.
Mám pol ročného jazvečíka a posledné týždne mu nechutí žrať . Ani granule ani konzervy pre psy akékoľvek. Doteraz zjedla všetko ale cil nič. Chcela by len to čo jem ja ale nemienim sa s ňou deliť o svoje jedlo alebo jej osobitne vyvárať. Neviete mi niečo poradiť ?

Simi31

My im dávame maso (prasačie jazyky, srdcia, psie "tlačenky", kuracie chrbty a pod.) v kombinácii s granulami Brit bez GMO.

Glasa

ak pes nemá žiadne zdravotne problemy, tak je zbytočne davat mu čokolvek ine. Uplne stači, ak mu daš potrebne živiny a mineraly vo forme kvalitnej stravy

Renatha

hlavne treba mysliet na to, že hgranulky pre psa sa vyberaju podla plemena a hmotnosti zvierata. Nekupuje sa to podla zloženia, ale podla typu psa

Cargi

kto mate doma labradora a ako často mu davate jest a hlavne kolko mu toho davate? Niekedy mam pocit že mu davam malo jest a niekedy zase že vela

Macacisen

Jedine kvalitne granule ktore poznam su Royal Canin a tento typ fera.sk . Srst a chvostik maju vzdy hebke. Toto nam poradila pani z chovnej stanice a ze to dava aj svojim a to su naozaj vystavne kusy. Niekedy dam este do toho lososa alebo cerstve masko ked robime v nedelu obed :)