Kvalitné granule

niina

Aha akoze tak myslis ze dokial bol teda u povodnych majitelov?..no ved a take steniatka len mlieko piju od matky nie?..to az neskor sa ucia na granulky tie male co su pre ne urcene..

terminartorvlada

ja by som sa radsej s odbornikom poradila. ako mozne to je ale nebude mat z toho nejake traviace tazkosti napr. naduvanie hnacka apod.?

stanka292

no treba si jednoznacne o tom nastudovat co najviac. nie, ze budes psika trapit zbytocne, ked na to moznoze ani nie je stavany.

matitima

no podľa mňa zase ako ktoré. a každá rasa nie je úplne taká prispôsobivá ako by majiteľ psíka chcel :D

Dan_ia

Ano, je to mozne a podla mna aj lepsie takto od steniatka s tym zacat, nakolko si rychlejsie zvyknu ako starsi psik.

zdenika

rozhodli sme sa ze si zadovazime steniatko a checme zacat s tou barf stravou. myslite si ze je vhodne uz od malicka ho na to ucit alebo pockat kym podrastie aby mu to teraz v brusku neporobilo sarapaty ked bol doteraz len na mliecku a granulkach?

stanka292

tak ale zase mu nedopriat to, co mu chuti najviac mi pride take krute :) a trapit ho, hladovat, kym si na tie granule zvykne.