Kvalitné granule

s17

My používame pre psa aj pre mačky krmivo značky Ontario, nemali s tým najmenší problém a aj po diskusii s veterinárom nám povedal, že tým krmivom nič nepokazíme. Je trošičku drahšie ale stále cenovo prijateľné si myslím. Ak chcete ušetriť, ak si skúste pozrieť na www.kodino.com nájdete tam nejaké zľavové kódy a dá sa pekne ušetriť. Hlavne teraz pred Vianocami :D

tomas==

Ahoj, pre nášho psa jednoznačne granule značky Acana. Je určené pre všetky plemená vo všetkých vekových štádiach a obsahuje hlavne všetky živiny, ktoré pes potrebuje. Je to ale dosť individuálne, čo sadlo násmu posvi, nemusí sedieť tvojmu. Ďalej viem, že sú veľmi dobré krmivá od značky Brit. My granule vždy objednávame z nejakého obchodu z intenetu, tam nás to víde ohodne lacnejšie. Ešte niečo aj ušetríme vďaka tejto stránke www.kodino.com Majú tam zľavové kódy pre skoro všetky e-shopy.

Tralalaaaa

závisí, od cenového limitu. Pozri si fb skupinu Granule SR, kde sú odborníci, čo ti vhodne poradia podľa plemena/velkosti/maximálnej ceny.

Sona1203

Ja by som psovi granule nemenila. Kým mu chutia a prospieva, má peknú srsť a dobrú kondíciu, nie je dobré meniť stravu. Nájsť jedny kvalitné a vyvážené a nedokrmovať ľudskou stravou. Pes má krátky tráviaci trakt, dlho sa adaptuje a trvá to, kým sa nauči vstrebávať všetky živiny. Ak má rovnakú, ale vyváženú stravu, tak aj menej zožerie. Kvalitné granule aj ako si poradiť pri výbere nájdete napr. tu: www.rankito.sk

Teroza

aj ten moj je dost vyberavy a pravda je, že malo čo zje. Ale zase mu najviac chutia konzervy od Brit, len sa mu to snažim striedat aj s nejakymi granulami

kesaj chave

mám grifonika bol tiez velmi priebercivy a asi po roku sme nasli super kombinaciu granule brit mini a k tomu konzervy od brit, vola sa to monoprotein, davam jej to spolu a zje vsetko, nemusim konecne riesit