Kvalitné granule

zimurka

Neviem, prečo mi nevzalo link, tak skúsim obrázok. Ten náš je však ešte šteniatko, zatiaľ dávame toto a potom uvidíme, či presedláme na iné. Ale toto mu chutí veľmi.

zimurka

No my sme si pekne krásne toho nášho naučili na toto krmivo a super, úplne mu vyhovuje. Je však pre väčšie plemená psíkov, každé to krmivo je určené pre inú rasu rozhodne.
-odkaz odstránený-

romcok

Joj, to je uplne to najhorsie, ked sa z vasho psika stane fajnova papulka:) Najnovsie tomu nasmu kupujem toto krmivo a celkom si nan zvykol, chuti mu, tak som rad. Financne vychadza relativne v pohode.
-odkaz odstránený-

zdencha598

no my mame rovnaky problem, jedny granulky sme prenho dostali, tie mu celkom aj chutili, ale nevieme ich uz vobec najst :( nevieme sa k nim akosi dopatrat.

marinka548

no je to presne ako hovoris:) preto chcem jednoznacne rovno zacat granulami, tie su zrejme aj vyzivnejsie ako cokolvek ine. proste tam ma vsetky potrebne latky, ktore pre zdravy rast havkac potrebuje. len neviem, ze ktore su najlepsie.

rehacka

no my sme mali hava, ktory bol strasne priebercivy :D on nechcel absolutne nic, granule totalne odmietal, zral len to najfajnovejsie masko :D ale tak myslim si, ze ako si clovek nauci, tak ma.

sklaninka

a zatial ste len raz odtial objednavali? ako sa to tam pohybuje cenoov?:) ja tiez zhanam nieco, pri com uz zostaneme konecne dlhsie.

huchla

vies co, akoze neviem o tom, ze by boli nejak specialne vyvinute podla rasy, my sme kupovali naposledy z Najlekarne a zatial sa tomu nasmu pozdavaju, tak som rada. lebo tiez bol najprv taky, ze bol dost priebercivy :D to som mala chut ho najradsej do kuta poslat :D este si bude vyberat :D

marinka548

toho sme chceli aj my povodne, ale nakoniec sme sa rozhodli pre maltezacika:) a jack potrebuje akoze aj nejaku specialnu stravu alebo tak?