Kvalitné granule

evicka085

tiež by som sa bála dávať mlieko psovi, ešte aby z toho nedostal hnačku chudák a neposlalo ho to skôr na druhú stranu. no to je ako so starými ľuďmi.

jesenikovael

Najlepšie je poradiť sa s veterinárom, poprípade v chovprodukte. Možno bude stačiť mu len tie granule rozmočiť s mliekom, poprípade pridať tvaroh. Aspoň my sme tak dávali. Barf je podľa mňa pre psov gurmánov :D

simciacik

My sme mali rovnaky problem pri psikovi a kadeco sme vyskusali, i ked ani to nie je najlepsie. Nakoniec sa nam osvedcila kvalitna barf strava a kolkokrat som svojmu psovi aj zavidela :D

zdeni_richta

aj ja nakupujem odtiaľto, ale nemajú tu len granule, všelijaké taštičky s mäsom a veci podobné tu nájdeš, takže psíky si zaručene prídu na svoje:) a ktorému psovi už toto nechutí, tak potom neviem :-D

zimurka

Neviem, prečo mi nevzalo link, tak skúsim obrázok. Ten náš je však ešte šteniatko, zatiaľ dávame toto a potom uvidíme, či presedláme na iné. Ale toto mu chutí veľmi.

zimurka

No my sme si pekne krásne toho nášho naučili na toto krmivo a super, úplne mu vyhovuje. Je však pre väčšie plemená psíkov, každé to krmivo je určené pre inú rasu rozhodne.
-odkaz odstránený-