Štyri tipy, ako si udržať zdravý chrbát

Táto diskusia patrí k článku: 4 tipy na zdravý chrbát
4 tipy na zdravý chrbát

Príčinou bolestí chrbta je častokrát jeho nesprávne držanie, spanie či sedenie v nesprávnej polohe. Prinášame vám rady, ktoré vám môžu pri týchto problémoch pomôcť a časom ich možno aj úplne odstrániť.

Jennny

na nekvalitnej stoličke bude človek sediet všelijak. Ale na ortopedickej stoličke nas to bude nutit sediet vzpriamene a nebudeme sa hrbit

Milok

v praci cely den sedim a až teraz nam kupili kvalitne stoličky. Kupili nam ich až vtedy, ked sme sa začali sťažovat na bolesti chrbtice. teraz si sedime ako v bavlnke

Healthy818

kvalitna kancelarska stolička, sediet rovno, vzpriamene, pridat jednoduche cviky. A ak si občas dopraješ i masaž tak uvidiš, že bolesti budu na ustupe

tammy

pokial ma človek sedavu pracu, mal by mat aj kvalitnu ortopediucku stoličku. Ja mam DXRACER - Kancelářská židle DXRACER OH/IS132/N látková a je naozaj skvela. Chrbat ma neboli a sedi sa mi velmi pohodlne

michal663

Matrac je pre zdravý chrbát zásadná vec. Zlý matrac spôsobuje hlavne skoliózu, ale aj iné ochorenia a zdravotné problémy. Ak rozmýšľate nad novým matracom, odporúčam tento návod: www.barige.sk Je vňom fakt všetko o výbere matraca

bianca.pp

ked vidim na akej stoličke sedí tak sa vobec nedivím, že ju bolí chrbát. Preto som si kupila zdravotnu kancelarsku stoličku PROWORK - terapeutická židle THERAPIA BODY L COM 3612 a moj chrbat konečne netrpí