Ako vyformovať postavu, keď nepomáha šport ani úprava životosprávy

Táto diskusia patrí k článku: Ako vyformovať postavu, keď nepomáha šport ani úprava životosprávy
Ako vyformovať postavu, keď nepomáha šport ani úprava životosprávy

Pre vzhľad postavy a celkové zdravie nášho organizmu je veľmi dôležité pravidelné cvičenie, prirodzený pohyb a zdravá strava. Väčšine z nás sa však ani po namáhavom cvičení a ani po dodržiavaní všetkých zásad zdravej životosprávy nedarí vyformovať postavu tak, ako by sme si želali.

PetkaV12

ale pomože to, len to nepojde hned. Telo si na novu životospravu musí zvyknut a potom to pojde. Chce to hlavne i psychicky klud a pohodu. Mne to zo začiatku tiež nešlo. Kupila som si z cyklospecialit nový bike a začala naozaj velmi vela jazdit. Zo začiatku som okrem svalovky na nohách nemala nič a teraz mám krásnu postavičku

benquis

Tak prečo nie ale samozrejme bavíme sa nie o tej elektrickej :). Je to taká forma kardia, takže áno, môže aj takéto kolobežkovanie s postavou čosi porobiť

simonka722

musiš byt trpezliva a podari sa to, uvidiš. Ked budeš pravidelne jazdit na kolobežke (aspon ja ju mam najradšej), tak s apo čase dostavia vysledky

Jausik

Treba sú určiť koľko vláknina, sacharaifov atd treba prijať. Mne to pomohla názor zistila som že prijímam malo vláknina dopĺňam ju optifibre. Trávenie je ba tom sto násobne lepsie

brunetka28

Podľa mňa šport aj úprava stravy jednoducho majú pomôcť človeku schudnúť a formovať postavu, ak nie, tak si niekto niečo zle nastavil.