Nechcem s ním spať

Príspevok v téme: Nechcem s ním spať
trapimato

Dobrý večer. Trápi ma jeden problém. Mám po 20-tke a som panna. Priateľ je odo mňa starší, mal už partnerky. Nenúti ma do ničoho, dáva mi čas. Nechcem s ním spať, pretože si myslím, že ak to urobím, spácham hriech a Boh ma potrestá. Priateľa mám veľmi rada a viem, že tento ,,problém" by som mala pri každom chlapcovi. Verím v Boha, chodím do kostola, ale odmalička mám zakorenené, že až po savdbe (pričom rodičia, ani starí rodičia to nedodržali). A vždy keď idem na spoveď, kňaz sa ma pýta či mám priateľa a neustále vyzvedá čo s ním robím. A potom mi káže o tom, že to sa má až po svadbe, Boh to tak chce. Ak sa prehreším, tak je to veľký hriech.
Prosím, pomôžte mi :/ ďakujem

anjelik *

Ale Filip, ja po tebe predsa nejdem. :o)) Ja mám rada mužov, ale teda ty nejak nie si môj ideál. Z teba na mňa dýcha stredovek a bála by som sa, že mňa rovno upáliš. ;o)
Čo sa týka havina, tu vždy rozmýšľam, že prečo je v ňom tak hlboko zakorenený názor, že ženy nemajú prirodzene radi sex a že ho využívajú buď ako namotávku alebo ako platidlo. Že či to nejak súvisí s osobnými zážitkami. Ak áno, je mi to úprimne ľúto, že možno nikdy nezažil milovanie pre číre potešenie z milovania, ktoré žena z toho mala.
Ráno aj v Bratislave svietilo slniečko a bolo tam moooc príjemne. ;o)

dvojpes

pekny priklad, filip
pri poziciavani penazi ide o istotu ich budúceho vratenia, ide o to "ja tebe teraz, ty mne potom".
rovnako je to pri sexe z pohladu zeny - "ja ti dam teraz, ty nieco spravis potom".
treba inak povedat, ze to, ze za tak malu protihodnotu su muzi ochotni zaplatit tak vela, je grandiozny uspech krestanstva a podobných uceni.

sewie

Filip TT, vzdavam sa...ty nechces chapat, alebo sa ja neviem vyjadrovat...

ked nevidis rozdiel medzi milovanim a pozicanim penazi...tralalalalalala....esteze je vonku slnko :)

Filip TT

sewie - ved ja som tiez clovek z fora, takze mna mozes z toho vynechat tiez. Alebo teda zahrn do toho cele forum.

Inak ked si zoberiem tie temy, ktore pozakladali zeny a pytali sa, ze ci maju priatelovi pozicat nejake peniaze. Tam nikto neradil: rob jak citis, je jedno kedy mu pozicias peniaze, dolezite je, aby to bolo z cistej lasky, tam vsetci radili: nebud hlupa, nebud naivna, daj si pozor komu poziciavas, atd.

Je fakt par sto eur dolezitejsich, treba si pri nich davat vacsi pozor ako pritom o co ide v tejto teme?

kkkkkk

dvojepes: Ono niektoré ženy to s odmietaním sexu často prepália, muž po čase prestane mať záujem, prestane sa snažiť a už sa to nedá zvrátiť. Ale je pravda, že pre ženu to až taký význam nemá ako iné vzťahové maličkosti, ktorých sa samozrejme nedokáže vzdať.
A pravdu môže mať aj anjelik, že ju až tak fyzicky nepriťahuje.

sewie

ja hovorim o jej vlastnych kamaratkach-nie o ludoch z fora...plus ja teda v hentych prispevkoch nevidim natlak...vobec nie priamy:D...ty sa stale ohnas krizom a presvedcenim ze ostat pannou/panicom do svadby je JEDINA spravna cesta...hentie prispevky ponukli svoj nazor a bodka...len ty tu ako "kriziak" ides dalej a dalej...tlacis na pilu....