Odpustit facku?

kafe

v prvom rade, prečo sa hádaš za blbosti?? To ani inak ako BLBO dopadnúť nemôže. A to čo nasledovalo, bolo len vyvrcholenie zlosti, čo vo vás oboch rástla a OBAJA ste prihadzovali do ohňa. Tak sa nediv, že to takto dopadlo. Máš podiel na tom, čo sa stalo aj ty, nie len priateľ. Pre mňa osobne by stačilo, že mi napľul na počítač a s dotyčným sa viac nemám o čom baviť. Ale viac by ma sralo, že nie som schopná sa povzniesť na debilinu, ja si myslím svoje, kamarát s priateľom svoje a bodka! Nepresviedčam, neobhajujem svoj názor, jednoducho nevŕtam do zbytočnej témy, v ktorej sa nezhodneme. Aj tak sa to tvojho osobného života netýka, tak prečo si potrebovala "vyhrať" a mať pravdu?
Ja osobne by som sa k facke ani "nedopracovala", ako sa poznám, uťala by som hádku s kámošom, či priateľom a radšej sa odišla prejsť. Takže ja len toľko.

usmevny_den

To sa akože vážne pýtaš, či odpustiť FACKU??? Násilie do vzťahu nepatrí!!! Ako písal Filip, NIKTO ti neporadí aby si mu odpustila, iba ak v duši, aby si ju nemala zaťaženú negatívnym pocitom a milého "priateľa" by som vyšmarila celého. Takže odpoveď: neodpustila a opustila.

afffg

Filip TT VED SOM to pisala nizsie ze som ho nicim takym nevytocila..nie nechatovala som ani nic take..hadka s jeho kamaratom a do toho sa nejak priplietol aj on a uz to islo..obranoval si kamosa..proste hadka pre uplnu blbost...a zaco ta facka ??za vyhodene veci pred dvere ?
Ja sa len pytam ako by sa zachovali druhe zeny ci by to odpustili alebo by radsej isli prec

Filip TT

Ako napísala Zlamic, neprezradila sa, čím si ho tak vytočila (tipujem, že si s niekým chatovala a on v tom videl flirt)
ale keď sa to u vás ma riešiť takýmto spôsobom, tak to sa môžeš dočkať ešte všeličoho.

Takže lepší je rozchod, ale čo sa týka duše, tak v duši mu odusť - asi máš na tom nejaký podiel, ten si uznaj. Inak si budeš nosiť so sebou ranu, na ktorú nebudeš vedieť zabudnúť.

afffg

Ja som mu nic take neurobila..Hadala sm sa s jeho kamosom lebo mal ustipacne poznamky potom sa do toho zapojil nejak aj on obranoval si aj kamosa nie mna tak sme sa pohadali ja som odisla do obyvacky a on otvoril dvere a naplul mi na notebook!!ja som sa od nervov dvihla a vyhodila mu tie boty s bundou dole schodami nato prisiel zamnou a vlepil mi ....