Odpustit facku?

Filip TT

Malej mi je ľúto. Už aj bábätko vníma či vyrastá v pokojnom a láskavom prostredí. Vôbec sa nebudem čudovať, že keď dva roky zistíš, že trpí na hyperaktivitu.

afffg

Ono tu nejde iba o tuto jednu facku..aj ked nebol ato obycajna facka skor mi tak treskol po hlave zboku...Nezhody su medzi nami uz dlhsie,hadky atd par krat sa po mne iba zahnal rukami ale nevlepil mi..Pred par mesiacmi sme sa dost pphadali a panko si odisiel na celu noc a prisiel si az rano tak v tom som sa ja neudrzala a dala som mu ale uplne smiesnu slabucku,viem nemala som mu davat,vtedy to bola aj moja chyba a on sa domna pustil zacal ma capat po hlave az som skoncila na zemi..este aj ruky mi silno drzalmala som tam modrinu a bolela ma par dni(keby mi vratil taku slabucku ako ja jemu nepovedala by som fakt nic ..Stalo sa to 2x cize dokopy uz 3..povedala som ze odchadzam...potom priliezol zamnou so slzami v ociach a ospravedlnil sa.Ok prepacila som to aj kvoli malej..Mame dceru 10 mesacnu...A teraz sa to zopakovalo ale uz bez toho zeby som mu ja nieco urobila...Podla mna si zvykol nato ze som odpustila a ze si moze robit co chce..Neveri mi ze odidem..vraj kam by som chodila...Ale ani sa mu necudujem ze som mu na smiech lebo vykrikujem ze odidem a nakoniec tu aj tak ostanem..moja chyba..

Mi Ha Ne

tak u vás bol, nečítal som pozorne. no tak či onak bez komunikácie to fungovať nebude. je jedno kto, koniec je aj tak rovnaký. ako dlho ste spolu? Vždy ste to tak mali?

bohém

vy čo máte za talianské priateľstvo či manželstvo? Vyhadzujete si nopánky pred dvere, pľujete si na NTB a fackujete sa?
neviem aká si ty povaha ale ak taká čo rada provokuje a papuľuje tak si si to zaslúžila. Ale ináč ja by som žene ktorú milujem nikdy facku nedal. Lenže to by nesmela byť blbej povahy ktorou by si tú facku vyfasovala :)

afffg

Mi Ha Ne Skym som sa hadala po nete ?..Jeho kamarat bol u nas.
No keby to bolo namne komunikovala by som vela aj o problemoch ..ale snim sa neda..na ked chce iba jeden to nestaci!
Vzdy ked som nieco nadhodila sa len urazil a bola z toho hadka takze skoda reci a strata casu s takym clovekom....Uz ma nezaujima

Mesačný princ

Ak ja raz budem mať vzťah, tak už v živote nezapnem žiadnu soc. sieť či fórum...Omg, veď vo všetkých podobných problémových témach všetci radíte rozchod....

A potom tie vzťahy tak aj vyzerajú

Mi Ha Ne

S jednou vecou úplne súhlasím časom tých faciek bude viac, aké však na to budú dôvody neviem. Prečo sa hádaš s jeho kamošom po nete. Máš doma predsa priateľa, venuj sa radšej jemu. -Nebavíte sa spolu dobre? Je viac dôvodov prečo to skončiť no nie je to celkom kvôli facke. Facka je už len ako konečný dôsledok dlhodobejšieho nesúladu. Nepovedz že medzi vami nebolo dlhú dobu napätie, alebo nezhody. Facky sa nerozdávajú v rade pre radosť. Ale to všetko už asi aj tak sama dobre vieš. Takže odporúčam rovnako rozchod. A pre teba radu, viac sa rozprávaj s partnerom o problémoch vo vašom vzťahu. Hlavne kým nie je neskoro, potom to prerastie a neporadíte si.

Radoslava123

Ak dnes odpustíš jednu facku, zajtra dostaneš dve, pozajtra tri... Najlepšie riešenie: DEFINITÍVNY ROZCHOD!!! A ako darček na rozlúčku mu môžeš kúpiť boxerské vrece aj s rukavicami a povedať: "Toto je láska tvojho života, ktorá sa nechá mlátiť a otĺkať od takého ťažko narušeného psychopata, ako si ty! Vezmi si tento boxerský vak za ženu a buď s ním sťastný, až kým vás smrť nerozdelí!"