Odpustit facku?

Parker

V tomto vztahu nevidim buducnost.

A navyse, ty si dalsi pripad, ked ONA sa da dokopy s nejakym HOVADOM, ktory jej nadava a fackuje ju.

Ked sa s nim budes rozchadzat, nezabudni sa sem prist vyzalovat ake svine su vsetci chlapi.

Medzi chlapmi je vacsina v pohode, to len vy zeny mate akysi skryty talent vyhladavat prave tych sviniarov.

A co vas k tomu vedie, to ani boh nepochopi.

justme

jaj dievca keby si ty tusila do coho rutis. ten prispevok z Včera 08:01 mnohe objasnuje. mala si ho napisat hned v uvode.
ano teraz sa nenazyvas týraná, mozno týraná ani este nie si, ale smerujes k tomu. takto to zacina moja zlata. mnohe zeny ktore boli tyrane alebo ludia ktori im pomahaju by ti len potvrdili moje slova. mozno si aj ty trosku impulzivna ale jeho reakcie nie su adekvatne tiez. a spravne si podotkla ze "Podla mna si zvykol nato ze som odpustila a ze si moze robit co chce". no ano takto to byva. viem ze je unahlene robit zavery len z toho co si nam tu na malom priestore napisala, nepozname vas. ale ak je fakt ze sa po tebe ohnal, ze ti urobil modriny, ze ti dal silnu facku teraz naposledy, tak potom nemas nad cim premyslat. urob to kvoli malej, nenechaj dopustit aby vyrastala v takom prostredi. budete mat traumu obe po zbytok zivota.
ak mas kam ist chod. kiez by bolo viac zien ktorym by sa v mladosti otvorili oci. zial mnohe zotrvali vo vztahu v domneni ze vsak sa to nebude opakovat, nebude zhorsovat. poznam to z pohladu dietata ktore vyrastalo v hroznej rodine, bol som v pozicii tvojej dcery takze teraz hovorim tak trochu aj za nu ked ti to ona este nevie povedat.

Mi Ha Ne

držím ti palce., je lepšie zaČať odznova ::)... ale davaj si pozor neskoč hneď do dalsieho vztahu, .. zahranicie neznie zle ale co malý?

afffg

Mi Ha Ne Hadali sme sa a znicoho nic mi naplul na notebook..tak som mu vysmarila vci na chodbu..
A otom ponizovani pred kamaratom radsej pomlcim......mal dost sproste reci a to nebol ani opity..toto tolerovat odmietam.Je to hulvat a totalne sa mi zhnusil ten clovek

afffg

kafe No neprehanajme zasa..tyrana niesom ..to by som tu uz nebola :)
A ist praveze mam kam..premyslam ze pojdem do zahranicia mam tam aj pracu..v tom problem nieje..SKOR SOM tu este kvoli malej..a myslela som ze sa to uz opakovat nebude..ale potomto co mi supol bez toho aby som sa ho ja dotkla mam fakt sto chuti ist prec.....Od utorka sa tu obchadzame ako dvaja cudzi ludia..Mam toho dost

Mi Ha Ne

smutné , ale takto to chodí. nahromadíte v sebe hnev a hľadáte na sebe veci ktoré sú zle. Možno aj napriek tomu, zažiaria krásne chvíľky, ale aj tie sa stratia a zasa vybuchnete. Ten pocit keď sa hádate a ty si mu vyhodila tie veci, čo tomu predchádzalo? Asi taký afekt že si tie sekundy ani dobre nepamatáš. To iste prebiehalo u tvojho partnera, tá facka bola v afekte, no ten moj názor poznáš. Váš vzťah ste si rozvrátili svojim správaním a myslím že vzájomnými pochybnosťami. Hmm.. prečo by si nemohla odísť? Je lepšie teraz ako potom? Je pravda že dieťa potrebuje otca, ale potrebuje aj vyrovnanú rodinu. Ako myslíš že sa tie hádky odrazia na vývine malého. A nie len jeho aj vás to bude neustále meniť k horšiemu. Dajte si šancu na nové začiatky.

weh.

Frázy typu "keď ti dal jednú facku, budú ďalšie... " sú už trápne, otrepané a zovšeobecňujúce, ktore zväčša používajú zatrpknuté feministky alebo týrane ženy... Zrejme ste na vine obaja, a tak by som na mieste vás oboch prehodnotil zotrvanie v tomto vzťahu, no rozchod vám radiť nejdem, je to na vás...

Mesačný princ

kafe - opäť súhlasím :)

Za priebeh vzťahu môžu vždy obaja partneri a je úplne jedno kto má vyššie ego. Tu nejestvuje ,,ja,, alebo ,,on,, ale musíš sa na to pozrieť s ,,MY,,.

Pretože je to zodpovednosť oboch!

kafe

pane bože! A to si si TY nevšimla, že ked hádka u vás graduje, ide to dosť nebezpečným smerom? Ved do riti, utni to v zárodku, neprilievaj olej do ohňa, to fakt nevidíš, čo AJ TY robíš?? To vôbec neni: "bez toho zeby som mu ja nieco urobila" - že si mu vyhodila veci pred dvere si nepamatáš?? O jeho chovaní nehovorím, lebo sa bavím s tebou nie s ním. A váš vzťah... prestaň dievča drístať a vyhrážať sa rozchodom, ty si sadni niekde na hodinku a vážne si premysli, či chceš v takomto vzťahu pokračovať. Je dosť o hubu, čo pekné a silné vás drží spolu? To, že nemáš kam ísť?? Ked ťa 4-týkrát už zmláti budeš mať kam ísť? Zavolaj si na nejakú linku pomoci pre týrané ženy, zisti si kde je blízko teba nejaké centrum pomoci, kde by si mohla rok bývať a odraziť sa pre začiatok. Začni si hľadať prácu a konečne sa POHNI! Lebo toto dobre neskončí, ak zostaneš sedieť tam kde si.