Odpustit facku?

afffg

justme Ja to v ziadnom pripade nepodcenujem a prave preto prasim prec od neho...
Som si ista ze ak by som tu ostala opakovalo by sa to pri najblizsej hadke..mozna len jednou fackou alebo aj horsie..chlapec si nato nejak zvykol sak co ta hlupana mi to odpustila 2 x odpusti aj 3 krat...Ani len sa neospravedlnil..Ospravedlnil sa len ked to urobil prvykrat...teraz tu chodime okolo seba ako cudzi ludia..
Myslim ze bude velmi prekvapeny ked naozaj odidem

justme

afffg never tomu ze by ta nezbil. uz to co urobil doteraz je bitka. to za prve. a za druhe bude sa to stupnovat lebo mu to dovolis.
vies keby som sam nepochadzal z takeho prostredia a keby som nepoznal take osudy inych zien respektive rodin tak sa do tejto diskusie mozno nezapajam. ale viem velmi dobre o com pisem. uz to co urobil doteraz by malo byt a vlastne musi byt pre teba vystrahou.
nechcem prehanat ale prosim ta ty to zas nepodcenuj.

MSKIU

KED TI VYLEPIL RAZ TAK TI VYLEPI AJ DRUHY KRAT A CIM DALEJ TO BUDE HORSIE A FACIEK VIACEJ ....POSLI HO DO PSEJ MATERE

afffg

justme Nemyslim si ze by bol schopny ma zbit..Ved zaco..uz sa snim ani hadat nebudem
Mala som tu mamu a ta sa ho pytala preco mi vrazil ?ze to je to posledne co normalny chlap spravil..On jej nato povedal ze a ona mi mohla vyhodit veci ? Super dovod na facku ze? :-D To keby tu ostanem aby som sa pripravila nato ze pri kazdej hadke aj za blbost by lietali facky ak nie viac..lebo si nato nejak zvykol odkedy som mu to prepacila.....

justme

afffg a co ostatni ludia z okolia ? je dobre si taketo veci nenechavat pre seba. a mimochodom, ked uz by sa to vystupnovalo a zbil by ta zas tak ze by ti na tele ostali stopy, nebodaj nejak horsie zranil, je treba to mat nejak podchytene na papieri. bolo by teda fajn ist s tym hned do nemocnice aby ti lekar napisal vsetko pekne do lekarskej spravy a potom sa uz mas cim ohanat pred policiou.
viem znie to hrozne ale na takych ko..tov musis takto. sory za slovnik

afffg

justme Mas pravdu..ja som si to davala za vinu..lebo som ako prvy ponom vystartovala..aj ked to bola len 1 slaba facka odomna..on mi tak nalozil ze som skoncila sediet z gauca na zemi...Mozno ak by mi dal len taku slabucku facku nebrala by som to tak hrozne...Aj tak sommu to prepacila..o asi 3 mesiaca to opakovalo..no a teraz naposledy uz sam od seba mi supol len zato ze mu leteli pred dvere veci..Nerozpravame sa spolu uz tyzden..obchadzame sa..cakam kym mi da peniaze aby som mohla odist zatial k mame alebo kamosovi kym si vybavim par veci..Stavim sa ze on tomu neveri ze odidem....

justme

neobhajuj ho. to je jedno ci chcel ci nie. zrejme nechcel kedze su to stopy po agresivite. ale fakt ze ta tak drzal a ze sa k tebe tak choval je zasadnejsi nez to ci chcel ci nechcel modriny alebo mu to bolo jedno.

afffg

justme..Ono tie modriny mi urobit asi ani nechcel ..to z toho ako silno mi drzal ruky..No To uz je teraz jedno

Mi Ha Ne Mala pojde somnou