Chronická únava, vyčerpanosť

Príspevok v téme: Chronická únava, vyčerpanosť
purplepink

Neviem ci ma niekto podobny problem ale uz da sa povedat ze cca 2 roky trpim chronickou unavou. Predtym som bola plna energie, stacilo mi par hodin spanku a bola som fit. Nemala som problem s koncentraciou. Teraz som neustale unavena, vecer odpadavam pred telkou, a hned tam aj zaspim. Je to velmi neprijemne pretoze spanok ovlada mna a aj keby som nvm co robila proste zaspim. Chcem si pozriet film ale je mi az zle od unavy. Neda sa to prekonat. Spim vela hodin, rano sa nemozem zobudit, citim sa nevyspata aj po 12 h spanku. Nechce sa mi vstat. Cakaju ma statnice a nedokazem sa prinutit k tomu sadnut. Ked uz sadnem nedokazem si nic citat nieto sa este nieco ucit. Som uz z toho nestastna. Nemam energiu na nic. Len sedim, spim, a odpadavam od unavy. Poradte mi ak niekto mal nieco podobne, ako sa toho zbavil. Dakujem.

purplepink

U lekara som nebola. Naposledy mi zistila dr. anemiu. Uzivam zelezo, k. listovu aj B12 a zmena nenastala ziadna. Clovek si povie, ze je to ,, len ,, unava. Ale tato unava mi nici zivot. Stale iba posedavam, som nevladna, spava a najviac ma stve to ucenie, nie som schopna sa naucit nic :( nvm ako dokoncim VS. Jedine comu ja pripisujem moju unavu je uzivanie antikoncepcie, co mi moj gynekolog vyvratil.

dixit

u lekára si s tým bola? ja som takúto únavu mala pri problémoch so štítnou žľazou. môže to byť ale aj všeličo iné...