Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...
Andrea899

Caute, potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne kvoli neplanovanemu navratu do prace - potrebujem sa dostat na moju povodnu vahu. Rozmyslam ze ako na to, pokusim sa jest do 1000kcal/den ale bojim sa toho ze vecer budem mat navaly hladu a podobne. Vahu som mala vzdy rovnaku ale od zaciatku leta sa neustale prezieram a cudujem sa ze som nepribrala viac ako tie necele 4kg ... Mate nejake tipy na stravu a podobne? Co jest aby som nebola hladna?

martina.kovac

Ahoj,
odporúčam ti pozrieť článok o chudnutí:
-odkaz odstránený- a potom ak sa rozhodneš, tak prípadne a tento: -odkaz odstránený-

musíš totiž pochopiť, že o chudnutí koluje mnoho poloprávd ... chudnutie treba brať ako zmenu životného štýlu, nie sa pozerať na kilá len

odpovedam

Kamaratka je tiez letuska a tiez si to strazi. Tak uprav si jedalnicek, ale nic extremne. Logicky musis jest menej, aby si chudla. Ale aby si zase nebola slaba, neprehanaj to. Ziadne hladovky. Obmedz sacharidy (cukor, muka, ryza, cestoviny, zemiaky) a zvys prijem bielkovin (ryby, maso, vajicka, svetle syry ako mozzarela, cottage cheese, kyslomliecne vyrobky) a vela zeleniny, idealne salatova. a ak budes aj cvicit, o to lepsi vysledok. Ale zazraky sa diat nebudu, ale nieco zhodis urcite. Aj ked by to malo byt len kilo, dve.

Andrea899

Moja vyska je 171cm, pracujem ako letuska a vahu by sme mali mat rovnaku, ak pridu na to ze priberieme tak niesu prave najstastnejsi ...

odpovedam

Tvoje kolegyne chudnu takto hlavne zo svalovej hmoty, a to je zle. ako som vyssie pisala - musis mat nizsi prijem energie a jej vacsi vydaj. Ale neodporucam tyranie. To mate nejake hmotnostne limity v praci? Neuvadzas svoju vysku.

Andrea899

Viem, problem je v tom že pracujem ako letuška a nastúpiť som mala az v januári. Momentalne mam 58kg a potrebujem sa dostať na min. 55kg ... Mam kolegyne ktore chudnu na káve, diétnej kole a ovocí, a to ja nechcem.

odpovedam

4kg za 3 tyzdne je nerealne. Resp. realne, ak by si mala vyraznu obezitu a pri chudnuti by si chudla hlavne zadrziavanu vodu. Ak chces chudnut nezdravo a extremne, tak to zvladnut dokazes, ale z dlhodobeho hladiska je to iracionalne.

Co sa tyka stravy, predpokladam, ze zaklad poznas: vyhybat sa cukru, obmedzit sacharidy a nahradit ich bielkovinami, dobrymi tukmi a zeleninou. OKrem toho mat dostatocny vydaj energie - najefektivnejsie je silove cvicenie (nie male vahy, ale poriadne zamakat) alebo intervalove sprinty. Ale dala si si na to velmi kratky cas.