Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...

Príspevok v téme: Potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne ...
Andrea899

Caute, potrebujem schudnut 4kg za 3 tyzdne kvoli neplanovanemu navratu do prace - potrebujem sa dostat na moju povodnu vahu. Rozmyslam ze ako na to, pokusim sa jest do 1000kcal/den ale bojim sa toho ze vecer budem mat navaly hladu a podobne. Vahu som mala vzdy rovnaku ale od zaciatku leta sa neustale prezieram a cudujem sa ze som nepribrala viac ako tie necele 4kg ... Mate nejake tipy na stravu a podobne? Co jest aby som nebola hladna?

Martinanz

odpovedam dakujem za odpoved, vies ja uzivam uz nejaku tu dobu Piperine Forte a tak naozaj to je prvy prostriedok po ktorom mam efekty ... dala by som tu aj fotky ale sa trochu hanbim heh

odpovedam

stop anorexi, zacat robit nieco so sebou sa da kedykolvek, nie len ked "je niekto ako slon". Niekto je bezmocny a nevie, ako na zmenu. Takze nesud.

Stop_anorexi

Ste anorekticky.

A mimochodom, robte so sebou nieco uz ked priberate a nie ked uz ste ako slon. Potom sa z vas stava toto- anorexia.

odpovedam

Ja by som neodporucala ziadne tabletky na chudnutie, ani tzv. spalovace. Ani jedno, ani druhe v skutocnosti tuk nespaluje. Tuk spaluje vase vlastne telo, pokial plati termodynamika medzi prijmom a vydajom - to znamena jest menej nez telo potrebuje. Az vtedy zacnete skutocne spalovat tuk.

Tabletky ani spalovace za vas palit tuk nebudu, pretoze tuk je paleny vydajom energie vasho tela (ktory musi byt, ako som vyssie pisala, vyssi nez jej prijem). Preto nic na svete nenahradi dobry jedalnicek. Aj fitnessky, co v diete pred sutazami piju spalovace, maju prisny stravovaci rezim. Ale keby to skusili bez spalovacov, efekt by bol rovnaky. Spalovace a tabletky na chudnutie ucinok nemaju.

Kultak, neodporucaj tu clenbuterol. To je pre ludi, co si nevazia svoje srdce a chcu si ho znicit. Je to nebezpecna dopingova latka, v mnohych krajinach zakazana a ty by si si mal davat pozor na to, co tu na fore ludom radis. Toto nie su kulturisti, ktorym nevadi uplne si dokalicit zdravie pre jednu medailu. Vezmes si na triko, ak si to niekto na tvoje odporucanie kupi a zastavi sa mu srdce?

odpovedam

Ano, ale schudnu vodu a svalovu hmotu (samozrejme podla typu stravy), nie tuk. A prave spominanu svalovu hmotu treba chranit. Pri chudnuti ide vacsinou dole voda, nei tuk. Zo schudnuteho povedzme 1kg mesacne vacsina tuk nie je. Preto treba rozlisovat "chcem schudnut 2kg mesacne" a "chcem schudnut 2kg tuku mesacne". To druhe je dosiahnutelne velmi velmi tazko.

Martinanz

odpovedam - zle si ma pochopila nemyslal som v tom nic zle... ale naozaj je vela ludi ci uz muzov ci zien kde Piperine Forte pomohlo ci pomoze

Kultak

Clenbuterol + kardio 5x do tyzdna samozrejme zvysit bielkoviny ale sacharidy musia byt aspon 100-150g denne.Za dva tyzdne(viac uzivat nema zmysel) pojde TUK dole .

odpovedam

martinanz, preco chces umlciavat kritikov? co tak respektovat nazor inych? preco by niekto nemohol mat zlu skusenost? mimochodom, s liekmi na chudnutie chudnete hlavne zo zadrziavanej vody, nie z tuku. kto nevie chudnut zdravo stravou, lieky zanho nic neurobia. Skuste si zistit viac o tzv. spalovacoch a liekoch na chudnutie, prestali by ste ich uzivat. Pretoze ich vobec nepotrebujete.