Veríte na reinkárnáciu?

Príspevok v téme: Veríte na reinkárnáciu?
Tut575

Veríte na reinkernáciu, či minulý život? Len tak sa pýtam, zaujíma ma Váš názor. Nepíšte mi sem prosím Vás ironické komentáre, ako napr. "áno verím, mal som sen, že som dažďovka" (to bol príklad) :D ale tak len sa pýtam, či veríte, či nie aký máte na to názor. Prosím, naozaj len seriózne komentáre.

tia574

Verim v mnoho ale aj na niektore veci neverim napr na spominanu reinkarnaciu. Na to neverim. Ale kazdy ma pravo verit si na co chce. Na yetyho, moze niekto verit v Krista iny moze verit v Alaha, na astralne cestovanie, moze niekto verit v to ze nas stvorili mimozemstania, mozeme verit na vily, skriatkov, reinkarnaciu, na karmu, mozeme verit v anjelov. Ci je nieco z toho pravdive a realne by mohlo existovat je na dlhe diskusie. Najdolezitejsia je ale viera v sameho seba. Treba vnimat, pozorovat treba naozaj na plno vyuzivat oci, sluch, hmat a chut a najdolezitejsie su oci. Ludstvo nevidi aj ked si mysli ze vidi. Treba mat oci otvorene a mozno sa vam raz podari vidiet pravdu ak vobec nejaka pravda existuje. Neviem to ani ja ale snazim sa mat oci vzdy otvorene aby mi nic neuniklo. Nechapete? Nevadi. Lebo ani ja nechapem. Len ma chytila filozoficka slina :D

Delete 2

Bibliu písali ľudia, nie BOH...to len tak.
A čo je tam všetko popísané by ste neverili, aj cudzoložstvo je dovolené...no čistá SODOMA

nmzn

Vedela som, ze sa niekto ozve, lebo som nenapisala ano. No povedz mi kde sa to pise, rada si to pozriem. Inak vies preco je na svete tolko denominacii? Lebo kazdy si takto cita medzi riadkami a vysvetluje si veci inak. A ak veris v reinkarnaciu, tak neveris Biblii, neveris Bohu. Odmietas potom existenciu raja a pekla a taktiez diabla.

Tut575

nmzn ale veď aj ja verím v Boha. Veď akurát sa nám začína o 5 omša, tak idem :) Veď aj v Biblii sa spomína reinkarnácia, len musíš čítať tak "medzi riadkami" nie je to tam priamo napísané. Ja si myslím, že veriť v reinkarnáciu nie je hriechom :)

stalesomtoja

Ahoj, ja verím na minulé životy a na reinakrnáciu. Ľudí, kt. spoznávam už nieekedy v mojom živote boli, len teraz si musím s nimi ,,splatiť dlhy". To sú tzv. karmické vzťahy.