Očné problémy

trojklanny

pavučinka,ak to žuješ aj ráno aj večer,urobíš to takto iba tri krát,je to na naštartovanie pečene. Potom ti stačí iba raz denne
Hnačka je sprievodný znak parazitov, začal ti aj detox pecene,konecne,lebo do teraz ti malo čo pečeň detoxikovala. Škoda len je,že neviem,ktoré parazity máš,čo používaš v domacnosti,ako sa stravuješ a t
ď. Každopádne si začala a vidíš,že telo reaguje. Finančné sa stále snažím poradiť,aby nebolo hlboko do vrecka. Po dvoch týždňoch si potom urobíš aj pečenovu kúru,to ti napíšem neskôr,zatiaľ toľko.

pavučinka

Trojklanny - tak na večer som si dala čl semena pestreca a vcelku ako som ho žuvala, tak som bola prekvapená , že mi aj chutí a taktiež aj ráno na lačno, no teraz neviem prečo som z neho dostala hnačky....je to prirodzené? Aj som dodržala všetko ako si mi odporúčil, teda aj tie 3dcl vody.

trojklanny

pavučinka,super,nič nevar ,k.l. do pusy a žuť. Slinami sa dostane účinná látka najlepšie do tela. Ja teraz tiež žujem. 45 min. pred jedlom zapiť 3 dcl čistej vody. Najlepšie je to pred spaním,po 2 hodinách po večeri. Dobrú chuť. Neskôr myslí nad ostatnými kúrami.

pavučinka

Kúpila som si drvený pestrec mariansky, píšu, že robiť ako čaj, ale nevidím, že by sa vyluhoval....ako ho správne užívať, lebo tento návod na použitie nejak mi nesedí.

RNG

Samozrejme sa neda vsetko najst na internete, mnohe clanky su v periodikach, ktore si objednavam a pre autorske prava ich sem nemozem otlacat. Kto chce vediet viac o dr Markovi Babyzhayevovi, si moze jeho literatury objednat Na nete je toho doast malo zadarmo, ale pozri napr na
www.antiaging-systems.com
Tu je jeho biografia
www.dogcataractdrops.com

Marek M

Pavučinka
Ja som bol osobne na konzultácii, Áno ja odporúčam. Samozrejme že orgány spolu súvisia. Presne aj o tom bola konzultácia. Asi aj preto klasická medicína nevie vyliečiť niektoré choroby, lebo liečia dôsledky a nie príčiny a máme veľa odborných lekárov ktorý sú zameraný na určitú oblasť, ale telo je predsa komplex, kde všetko súvisí so všetkým. Áno, strava prevažne surová. Určite každý si to musí zrovnať v hlave, je to jeho zdravie, v podstate lekári za Tvoje, moje zdravie vôbec žiadnu zodpovednosť nenesú. Je to na každom s nás.

pavučinka

Trojklanny -vysoký tlak nemám ani očný, to len ma niekde v zadu v očiach pociťujem tlak a preto za všetko viním š.ž., vlastne moju autoimunitu, ktorá mi ju ničí a zrejme aj oči a možno aj iné orgány, nakolko vraj AI. útočí na naše orgány a neostane len pri jednom orgáne.

pavučinka

Marek,
Je to až neuveriteľné, že si tak závažne ochorenie vyliečil, nakolko sa vraj vyliečiť nedá.
Knihu si kúpim - Dostať bežne v kníhkupectve?
No jasne zdravie sa nemerá peniazmi ,len momentálne mám hlboko do vrecka.
Odšťavovač mám, ale ešte z dávnych čias, asi by sa zišiel nový.
Prečítala som si tvoj príbeh a rozmýšľam o tej konzultácií, je lepší osobný kontakt?
Pozerám, že je to zrejme o surovej strave, to musí byť sakra pevná vôľa, ale bonus, že sa zlepšia aj iné ochorenia a ja mám podozrenie, že štítna žlaza, pečeň a oči ve+mi spolu súvisia.

Marek M

pavučinka
čo sa týka peňazí, naozaj to niečo stojí cca 200€ na prvé dva mesiace plus odšťavovač a strava. Ale už som ani nevidel na PC a progres na to ani dnes nechcem myslieť. Dnes udržujem zásady stravovania a stav sa pomaličky lepší. Ak si prečítaš články o mojej diagnóze tak sa dozvieš, že medicína tento stav vie maximálne iba zastaviť. Ja som naozaj nemohol myslieť na peniaze. Mimochodom jedna injekcia avastinu ktorú mi chceli aplikovať stojí okolo tisícky €.
Čo sa týka detoxu ja by som pred pečeňou začal najprv tráviacim traktom. Moje detoxy boli úplne bez chémie na prírodnej báze. Výborná kniha je Zázračná detoxikace od Robert S. Morse

trojklanny

O š.ž. si veľa nenapísala ,takže sa veľmi nebudem o nej rozpisovať to by som musel vedieť viac. A čo sa tvojho tlaku týka, je to tak,že si laicky porovnaš svoj krvný,ak je vysoký,tak aj očný je vysoký,na to sa potom robí 6 tyždňova kura z maceratu imela bieleho,odskúšané.
Pekný deň aj tebe.