Upchavanie ciev

Príspevok v téme: Upchavanie ciev
8lili88

Dobrý deň, mám známeho ktorému sa upchavaju cievy, jednu nohu mu už amputovali a hrozí mu že príde aj o druhú. Keďže o druhú nohu nechce prísť prestal chodiť ku doktorom, trpí doma silnými bolesťami, lieky od bolesti mu už nezaberaju.neviete o nejakom liecitelovy ktorý by mu dokázal pomôcť???

analyn

nattokinazu, serrapeptazu berie moj muz uz roky podla rad pana Rng, o jednu nohu prisiel, stale bojujeme o druhu. Samozrejme berie aj vela vitaminov, mineralov, antioxidantov... je to dozivotny beh. Co najviac pomaha nevieme, ale doktori su tiez prekvapeni, ze noha = zily, priepustnost, prekrvenie sa velmi zlepsilo.

zuzi74

RNG prosim Vas, zacinam s uzivanim lecitinu a chcem sa spytat ci mozem ten prasok jednoducho dat do ust a zapit vodou, alebo radsej zamiesat do vody a tak vypit? Nerada by som to miesala do jogurtu.

RNG

Upchavanie moze byt usadenymi oxidovanymi tukmi a cholesterolami, co sa da odstranit emulzifikaciou , tj branim lecitinu a lipazy, lecitinu odporucam kazdemu aspon raZ do tyzdna kopcom polievkovu lyzicu.
Upchavanie ciev je aj krvnymi zrazeninami, trombami a fibrinami, na co pomozu fibrinolyticke enzymy, co nielen bezpecne riedia krv ale vedia aj rozbit krvne zrazeniny.
Kedze su to potravinove doplnky a nie lieky, lekari ich nepoznaju. Je to najma nattokinaza, serrapeptaza a lumbrokinaza.
Ja som si osobne rozpustil zrazeninu v clenku davkou 4 x 8000 FU nattokinazy denne a bolo to za 2 dni.

Na hlboke zilove trombozy treba brat samozrejme take velke davky a dlho, kym sa rozpustia.
Kedze ako cukrovkar mam okrem ineho nabeh na trombozy, beriem nattokinazu pravidelne 2 x denne po 4000 FU. Beriem casto aj serrapeptazu, 120 000 , az 3 krat denne, najma ked som zahlieneny.

majus1463

kycera,mozem ta poprosit o zistenie toho centra,a,je to zdravotnicke zariadenie,s riadnym doktorom,marodkou?a je take nieco aj niekde inde na sk?lebo do ba si nemozem dovolit mesiac dochadzat..dakujem

analyn

to, ze sa vyhyba doktorom mu nohu nezachrani. Skor naopak. Moj muz si tymto peklom presiel. Ak mu chces pomoct, dostan ho k doktorom.

Kýčera

Ak si chce zachrániť nohu, musí dať na sonoterapiu, hyperbarickú komoru,... a nie na liečiteľa, a to čo najrýchlejšie. V Blave je aj súkromné centrum, kde čistia cievy, neviem si však spomenúť na jeho názov, ak si spomeniem, napíšem Ti. Ak si dobre pamätám, malo by to trvať cca 1 mesiac, terapie by mali byť denne a platiť by mal okolo 800 eur.