Gynekolog - ružinov

Daduscha

Mám nato viacej dôvodov. Jeden asi ten najdôležitejší je že som sa presťahovala do BA a chcem si postupne vybaviť všetkých doktorov tam aby som mala. A druhý taký tiež dôležitý že mám časté ženské problémy a preto potrebujem naozaj dobrého gynekológa

Daduscha

Babuľky, viem že je Vás tu takých veľa čo ste museli z nejakého dôvodu vymeniť ženského doktora a teraz sa pridávam k Vám aj ja. A zároveň by som Vás poprosila o radu na ktorého sa obrátiť, ďakujem

Huuni

Vies co ja mam od zaciatku jedneho gynekologa a tym je doktor Milly. Nemala som nikdy dovod ho menit, je dobry odbornik a to je pre mna dolezite. A duplom bolo teraz dobre ze robi aj ten ultrazvuk takze hned u neho sme si ho dali spravit

Stelsa

v pohodicke nic sa nedeje:-) ja som si aj sama poradila a nasla som si kontakt na internete..aj som mu uz volala..dohodli sme sa na prvej preventivnej prehliadke ale az na maj pretoze ma teraz vela pacientok

simka214

teraz som si zase ja nevsimla ze si mi pisala Stelsa a uz si si asi aj sama poradila a nasla na neho kontakt ked si mu chcela hned poobede volat, ze? Nasla si? a volala si mu?

Stelsa

Prepac ze ti odpisujem az teraz len som tu dlho nebola tak som si vobec nevsimla ze si mi pisala. Som nejako ani nestihala mu zavolat, ale uz sa chystam ze dnes mu poobede brnknem,prosim ta najdem niekde na nich kontakt? Maju ho na internete ze?

Huuni

Moj gynekolog robi tie 4D ultrazvuky takze som nemusela nikam chodit a ten ultrazvuk mi spravil on. Fakt je to nezabudnutelny zazitok!