Mam chudnut? + foto mojej postavy

uhm

Zamestnaj sa co najviac (studium samostudium sport zaujmy konicky) a prestanes mysliet na blbosti. Mas ok postavu. Buduj si skor zdrave sebavedomie

Moireal

Dievca spamataj sa, co by ine baby dali zato mat postavu ako ty? Nefnukaj tu, ludia ti aj tak neporadia ako schudnut z lytok. Holt, s niektorymi vecami sa musis zmierit a ak ta trapi len toto, tak si stastny clovek.

Nn00nN

Lytka mam tak obvod okolo 34 a 35
Viem ze vy si pomyslite ze mozno je to fajn, ale chcem mat take nohy pekne, nie hrube lytka nevzhladne

odpovedam

nie je. mas tam malicko bielkovin. tych by si mala denne prijat 1 - 1,8g na 1 kg telesnej hmotnosti. Hlavne sa nauc mat sa rada za to, ze si. Nie to, aka si. Urcite sa najde vela bab, co by ti postavu zavidelo. Jest vyvazene je super, len nesmies spadnut do PPP.

Nn0nN

Tak ako mam upravit jedalnicek? Ja nechcem zas vylucovat jedlo. Staci obmedzenie sladkosti?
dnes som napr zjedla 2 ks peciva s pomazankou, neskor zemlu s paradajkou, sunkou a syrom, pomedzi to 3 ks kolacikov a teraz tanier salatu z cinskej kapusty. Je to zla/dobra zivotosprava?

odpovedam

lenze cvicenim sa nechudne, a uz vobec neplati to, ze cvicenim stehna chudnes zo stehna. cvicenim sa trha sval, nic viac. klucova je strava. ak mas dostatok vyzivy, tak potrhany sval sa zregeneruje na vacsi (inymi slovami naberies svalovu hmotu). ak mas vyzivu zlu, sval bud bude rast pomaly, vobec alebo ostane nezregenerovany. takze radsej prijmi to, ako vyzeras. na lytkach tuk skoro ziaden nie je, takze nemas co palit.

Nn0nNn

Ja nepotrebujem svoje ego zvacsovat v anonymnej diskusii.
Chcem len zhodit z vnutornych stehien a trosku zostihlit lytka. Ked som podla vas chuda, tak mam sancu odstranit tie drobne nedostatky nie?
ak teda poznate aspon nejake cviky na vnutorne stehna napiste :-) budem vdacna
Ja sa dietami netyram, prezila som si s PPP svoje, ale ten tuk musi ist prec.
Je to len fotka, skresluje to.. Medzeru medzi nohami mam minimalnu, to len dzinsy ten tuk obopinaju a vytvaraju iluziu dokonalych stehien. Dajte si do googla "thigh gap" to je teeeda rozdiel. A o lytkach nehovorim. Spredu pohoda, zozadu hrubanske. Fotka je len fotka.