Atopický ekzém (atopická dermatitída)

Táto diskusia patrí k článku: Atopický ekzém (atopická dermatitída)
Atopický ekzém (atopická dermatitída)

Atopická dermatitída (Atopický ekzém) je chronické alebo chronicky recidivujúce neinfekčné zápalové ochorenie kože, vyznačujúce sa výrazným svrbením a variabilnosťou klinického obrazu a celkového priebehu. Objavuje sa najčastejšie už v dojčenskom alebo detskom veku, v 30 - 40 % prípadoch prechádza aj do dospelosti.

zuzulienka9

absolutne suhlasim so vsetkym a pridavam tip na sikovnu starostlivost o atopicku pokozku - protopan box aj zvnutra aj zvonku dodava pokozke vsetko potrebne

David555

Ja mám skúsenosť s DADO SENS EXTRODERM..je to v podstate špička v nemeckej dermakozmetike na prírodnom základe..najlepšie celú radu používať...ja som začal s tým ked známemu na suchú svrbivú pokožku hlavy zabral šampón od nich.Skúsil som a nedám dopustiť.Potom som aj ECTOIN kupil a to paradne zmiernuje svrbenie a vysusanie..kuknite clanok na Bioskin sk v blogu..cez to som sa vlastne dostal k ectoinu a tam kupujem DADO..ale majú aj na iných stránkach NARUEUS Alebo Biotera.Toto fakt fungje..mám vyskusane

Igina

sama ho mám, sama s nim bojujem a preto možem doporučit krem Protopan. Sama ho použivam a je to to jedine čo mi na ekzem naozaj pomože www.protopan.sk