Atopický ekzém (atopická dermatitída)

Táto diskusia patrí k článku: Atopický ekzém (atopická dermatitída)
Atopický ekzém (atopická dermatitída)

Atopická dermatitída (Atopický ekzém) je chronické alebo chronicky recidivujúce neinfekčné zápalové ochorenie kože, vyznačujúce sa výrazným svrbením a variabilnosťou klinického obrazu a celkového priebehu. Objavuje sa najčastejšie už v dojčenskom alebo detskom veku, v 30 - 40 % prípadoch prechádza aj do dospelosti.

zuzulienka9

absolutne suhlasim so vsetkym a pridavam tip na sikovnu starostlivost o atopicku pokozku - protopan box aj zvnutra aj zvonku dodava pokozke vsetko potrebne

David555

Ja mám skúsenosť s DADO SENS EXTRODERM..je to v podstate špička v nemeckej dermakozmetike na prírodnom základe..najlepšie celú radu používať...ja som začal s tým ked známemu na suchú svrbivú pokožku hlavy zabral šampón od nich.Skúsil som a nedám dopustiť.Potom som aj ECTOIN kupil a to paradne zmiernuje svrbenie a vysusanie..kuknite clanok na Bioskin sk v blogu..cez to som sa vlastne dostal k ectoinu a tam kupujem DADO..ale majú aj na iných stránkach NARUEUS Alebo Biotera.Toto fakt fungje..mám vyskusane

Igina

sama ho mám, sama s nim bojujem a preto možem doporučit krem Protopan. Sama ho použivam a je to to jedine čo mi na ekzem naozaj pomože www.protopan.sk

Blacky

natierat, pretierat roznymi kremami, mliekami na ekzemy, použivat kludne aj mydlo na takto citlivu pokožku. Čo som čitala, vela robia aj bylinkove čaje, treba ich v dobe liečenia vynechat

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.