Priatel lajkuje fotky bývalej

Príspevok v téme: Priatel lajkuje fotky bývalej
nahnevana

Ahoj...moj priatel lajkuje fotky jeho bývalej a iných dievčat na FB. Prekáža mi to, ja to nerobím a nemám ani také potreby. Viem som žiarlivá.
Čo mám robiť? Rozísť sa s ním? Mám pocit, že ešte asi nevie č vlastne chce a nie je zmierený s predošlým vzťahom a ja nemám chuť niekoho od toho odnaučiť.

nikininka

sam sa nezmeni..musis ho "posunut" do bodu aby sa zmenit chcel..pokial nevie ze ti to vadi..nema sa preco menit normalne mu povedz ze sa ti to nepaci ale zakazovat mu to nebudes..ale ze veris ze ak ta ma rad tak nad tym popremysla..ani jemu by sa nepacilo keby ty lajkujes byvalych alebo inych muzov..pokial mu na tebe zalezi..musis si na zaciatku vztahu vydobyt to jeho chovanie a prisposobit to tomu co chces ty pretoze neskoruz moze byt pozde..ja som na zaciatku mala s priatelom tiez iste problemy ale som bola prilis mlada na to aby som to vedela riesit..no postupom casu som si uvedomila ze mne skakat po hlave nebude a navzajom sme sa obaja prevychovali :D a sme uz spolu 6 rokov :)

drzim palce..ak ta ma rad a je ten "pravy" nebude robit veciktore vie ze ti ublizuju..ae povedat mu o nich musis..len zvol vhodny styl debaty..nie vycitavo..skor tak jemne povedat.

nahnevana

nikinninka

Nie je mi to ľahostajne, ale čo už anrobím..NEmozem mu rozkazovat, ani robit zairlivostne sceny..chcela by som,a by sa sam od seba zmenil. LEbo inak ja zmenim seba tak, ze zmenim partnera

nikininka

no tak keby toto robi moj priatel tak by som mu taky cirkus urobila ze len... nastastie on fb nepouziva a ja na fb nemam ziadnych bývalých a chodim tam mmalo, ale keby ma fb, prida si tam byvale alebo hocijake baby, cekuje ich fotky a lajkuje, nedajboze si snimi pise tak amen... netvrdim, ze by som sa snim kvôli tomu rozisla ale urcite by som to nenechala len tak

embryo

cloveka picha pri srdci, ked si cita posledne dva prispevky... do dnesneho dna som zil v tom, ze tento druh ludi existuje len ako teoreticka spekulacia! :-)

nahnevana

DAkujem hannah a ostatsnym za vase nazory a skusenosti

AKo to je teraz? JA som si svinla ze on lajkuje fotky frajeriek jeho kamaratov...uz kaslem na to..a viem, ze je v kontakte s byvalou jednou, lebo mu tam dala nejaky prispevok na nastenku, ale on si to vymazal :D ale v jej profile mi to ukazalo...no nic

Ale viete co je najblbsie na tom? Ked sme si dali na fb, ze sme vo vztahu (Asi cca 2 tyzdne dozadu), tak nam ta byvala co s nou je v kontakte pogratulovala, ze nam praje vsetko najlepsie :D Som myslela, ze asi umriem ake pokrytectvo...a lajk nam dala aj jedna jeho byvala s ktorou sa vlacil vela rokov.

JA to este posledujem, ak bude vystrkovat rozky, tak ho poslem do zadku cim skor. JA mam len 20, este mam moznost si niekoho nromalneho anjst, on uz 28, co sice nie je vela, ale ani malo.

hannah515

Tak tento príspevok presne sedí tiež na mojho bývaleho .Bol presne taký istý na FB mal takmer každu jeho byvalu a každej musel lajkovať fotky dokonca aj ked tie fotky boli uplne trapne o zrladlo a podobne.Najprv som nevedela že su to jeho bývale to som sa dozvedela až náhodou po čase a takže najprv som to neriešila až potom .Ja hlupa a slepa som si myslela že im iba lajkuje fotky teda ale raz ked som bola u neho on odbehol niekam vonku a ja som sa chcela zatial prihlasit na moj FB lenže bol prihlaseny on a mne to nedalo tak reku mu kuknem spravy (aj tak som mala pocit že ma klame) a samozrejme sa mi to aj potvrdilo . správy adresovane iba samým dievčatám .či bývalim ci kadejakym ,mala som pocit že sa chce tým lajkovaním strkať každej do zadku. a nezabudnem na jednu správu ktoru adresoval jednej ženskej ktorá podla fotiek vyzerala ako prvotriedna slapka.. a napisal jej že kedy sa konečne stretnu ... :D no mala som dosť ..poslala som ho po čase do hája a mam svaty pokoj. teraz nemam nikoho a nemusím sa aspon zožierať s takými primitívnymi nedozretýmí deckami čo nevedia co sa patri ked maju priatelku ...
Nevravím že Tvoj je taký istý len som chcela povedať svoju skusenosť a že mne by to tiež vadilo po tejto skusenosti (samozrejme ale každy chlao je iný )...
Ale mohol by si uvedomit ten tvoj aj tak že to asi nieje velmi vhodné lajkovať bývale ...

nahnevana

idylka

Myslim, ze mas pravdu, tvoja rada mi dost pomohla, Necham tomu volny priebeh a cas ukaze. Ano sme len na zaciatku vztahu, tak nemozem ukazat, ze ho kontrolujem komu lajkuje fotky na fb.

[zruseny37]

Podľa toho, čo píšeš, ste ešte len na začiatku vzťahu a celé sa to rozbieha. Daj tomu čas, lepšie sa spoznáte, ver svojej intuícii a vyhni sa intrigám ako je zámerné lajkovanie fotiek na pokeci. Ak ti niečo vadí, porozprávaj sa s ním. Ak spolu nemáte byť alebo by náhodou nemal o teba skutočný záujem, tak to nijak neovplyvníš a skôr či neskôr príde niekto ďalší.

nahnevana

webe

:D Neznizim sa na taku uroven, aby som mu pozerala do mobilu a nebodaj do pc. Tak som to vobec nezistila, neviem na zaklade coho si tak usudil.

To len mne vybehuje na fb, ked lajkne...tak ja chodim na vysoku a cez tyzden som na opacnom konci Slovenska ako on, tak snim nemozem byt.

vebe

Bud kreativna, snaz sa aby nemal dovod sediet pri pocitaci a lajkovat fotky na FB. Pouzi svoje zbrane a neznizuj sa k ziarlivosti. Nesnor mu v pocitaci alebo v telefone, to je prizemne. Vztah musi byt zalozeny na dovere, ak nie je, tak je to o nicom. Vytiahni svoje tromfy, urob sa vzacna, skus najst cestu, ako on sam pride na to, ze ty mu das viac ako blby FB