Otazka na tie co netuzia po detoch

Príspevok v téme: Otazka na tie co netuzia po detoch
mother

Zdravim slecny a damy. Mam 46 rokov a 24 rocneho syna ktory mne a môjmu manzelovi predstavil pred cca styrmi mesiacmi svoju priatelku. Ona bude mat o par tyzdnov 26 rokov. Kedze sa uz pozname nejaku tu dobu tak sa rozpravame aj o roznych temach. Jednou z nich bola aj tema buducnost, pripadna svadba a deti. Dost ma zaskocil jej nazor na temu rodicovstvo a deti. Vraj ona deti mat nechce. Ako toto ma dorazilo. Povedala mi ze môjho syna miluje ale deti mat nechce lebo nechce. Ja som len nadhodila temu ze ake satocky mame pre pripadne ich deti odlozene co este nosili moji synovia a dcera. Ona sa proste ohradila ze ake deti? Ja nechcem mat deti pani...
Ako to co ma byt? My pochádzame z katolíckej rodiny aj ona. A zrazu takyto nazor? Ved kazda zena sa na tento svet narodila a Boh jej dal zivot aby opat po rokoch az vyzreje v zenu privadzala na svet potomstvo a stala sa matkou a manzelkou. A ona z veriacej rodiny si dovoli povedat takuto vetu? Myslela som si ze si robi srandu lebo je to take vtipne a vesele dievca a tak som sa po case spytala aj syna mimo nej ako to myslela a ci planuje mat deticky. On mi povedal nech jej dam pokoj ze sa nemam do toho starat a ze to je ich vec. Ze on nieje ani proti detom ale ani nejako ze za. Ze mat deti nieje nieco co ludia musia mat. Ako toto co ma byt? Ved sme ho vychovavali v laske. Viedli sme ho prikladom a vzorom ze dvaja dospeli ludia sa casom vezmu a splodia nove zivoty a budu zit v duchu katolíckej rodiny a oni sa buria proti tomuto? Moje dve deti syn a dcera sa detom a rodicovstvu nebrania a on?
Prosim vas ak ste tu taketo slecny a damy ktore nechcete a nemate deti napiste mi preco?
Ved podla mna kazda zena tuzi stat sa matkou ako kazdy muz tuzi stat sa otcom. Ved je to nasa povinnost mat deti ako aj zvieratka maju svoje mladatka. Ved deti su vonkajsim prejavom lasky dvoch ludi nie? Mat deti je nase poslanie ktore nam dal boh. Co vas slecny a damy vedie k takemu to radikalnemu rozhodnutiu zapudit v sebe matersky cit a nenaplnit funkciu svojej maternice a vajecnikov ktore sa kazdy mesiac snazia vytvorit zaklad a to vajicko na potencialny dalsi zivot.Nedovolit svojim prsiam aby sa v nich tvorilo cez toto krasne obdobie mlieko a napajalo novy zivot.
Co vas k tomu vedie ze ste rozhodnute nenaplnit svoje poslanie od Boha stat sa matkou. Je ine ak ma zena zdra. problemy a nemoze ich mat alebo sa jej nedari donosit plod ale ak je zdrava tak preco odmieta svoje bozie poslanie?
Co ma vsak zaskocilo je ze so synom sa chce vziat casom ale deti nie. Ked sa jej pytam preco nechces deti tak lebo. Lebo je to jej telo a jej rozhodnutie. Ak sa jej spytam a co moj syn tak povie ze ved sa ho spytajte na nazor. Inak spolu dobre vychadzame, vie varit, je sikovna, pracovita, vesela a sympaticka ale tymto rozhodnutim ma sklamala. Ja sama pochadzam z rodiny kde sme bol styria surodenci. Mam uz aj vnucata ale nebranim sa dalsim. Tesila som sa ze aj tento syn mi privedie radost do rodiny svojimi detmi. A zrazu Boh vrati rozum a lasku a nech ich privedie na spravnu cestu ktoru je naplnenie manzelskej lasky a tym su deti. Verim ze sa umudria a deti mat budu.
Poznaju sa uz dva roky. Nechapem jedno a preto vas prosim o vysvetlenie preco sa niektore zeny rozhodnu deti nemat? Co ich k tomu vedie? Co vas k tomu prividedlo ze deti mat nechcete?
Dakujem

obličkaa

bjl
dovolujem si Vás citovať, bola by škoda, ak by táto skvelá rada zapadla prachom, dúfam, že nevadí:

chodte na policiu, nech nariadia vysluch, lebo Vy POTREBUJETE vediet, ci Vas dospely syn pohlavne zije :-D a rovno tam zoberte tu Vasu nevestu - nech laskavo pred policiu prezradi, preco tie deti nechce, ked VY chcete vnucata a ona ich MUSI mat - nech s tym nieco spravia.

Presne tak, asi jediné účinné riešenie.

nematka

teta a toto vam nevadi ze vas syn chodi s o dva roky starsou devou? Ked uz vam vadi ta jej nechut mat deti tak preco rovno neriesite aj ten vek? Aj to by ste mohli. Ci toto vam nevadi? Len tak sa pytam

..hujo ujo

S tou kamasutrou nemate chyby..
BJL ani kamoske nemusi nic hovorit ak nechce.
MOTHER syn si moze kondomy kupit tesne pred stretnutim s frajerkou a u nej si ich aj moze nechat a nemusi ich mat doma. Alebo aj kamos nejaky mu ich moze pozicat. Nemate sancu to zistit len sa s tym zmierit. Riesite zbytocne prkotiny. Syn ma kolkoto ze ma? 25? No to je jedno ale mnohi v jeho veku uz maju prve dieta. Takze to ze trka s frajerkou je myslim normalna vec. On asi nebude az taky zaryty krestan ako vy. Takze kliiiidek..

5554

Tak ja som asexualka, ale viem, ze keby sa vydam, tak by bolo mojej mamke divne ze nechcem deti. To su taki ti starsi ludia, nechapu nas mladych. Za ich cias sa vydavali uz v 20 a plodili deti. Dnes to tak uz nie je.

bjl

ozzy - ved kamosky vedia vsetko, nemas asi skusenosti so zenskym kolektivom - minimalne ta najblizsia to vie urcite
a mozno im aj poziciava svoj byt, alebo izbu ;-)

ozzyosbourn

bjl a ty myslíš že ak by nasadila špiónku medzi jej kamošky tak čo by zistila? Veď kamošky sa do sexovania navolajú. To je činnosť len pre dvoch aj keď...
ta kamoška by nič nemusela zistiť, určite pred jej očami nesexujú

bjl

alebo si skuste so synom naliat omsoveho vinka - mozno Vam tie jeho tajomstva prezradi, alebo chodte na policiu, nech nariadia vysluch, lebo Vy POTREBUJETE vediet, ci Vas dospely syn pohlavne zije :-D a rovno tam zoberte tu Vasu nevestu - nech laskavo pred policiu prezradi, preco tie deti nechce, ked VY chcete vnucata a ona ich MUSI mat - nech s tym nieco spravia.

Hm? Pomohol som ?