Otazka na tie co netuzia po detoch

Príspevok v téme: Otazka na tie co netuzia po detoch
mother

Zdravim slecny a damy. Mam 46 rokov a 24 rocneho syna ktory mne a môjmu manzelovi predstavil pred cca styrmi mesiacmi svoju priatelku. Ona bude mat o par tyzdnov 26 rokov. Kedze sa uz pozname nejaku tu dobu tak sa rozpravame aj o roznych temach. Jednou z nich bola aj tema buducnost, pripadna svadba a deti. Dost ma zaskocil jej nazor na temu rodicovstvo a deti. Vraj ona deti mat nechce. Ako toto ma dorazilo. Povedala mi ze môjho syna miluje ale deti mat nechce lebo nechce. Ja som len nadhodila temu ze ake satocky mame pre pripadne ich deti odlozene co este nosili moji synovia a dcera. Ona sa proste ohradila ze ake deti? Ja nechcem mat deti pani...
Ako to co ma byt? My pochádzame z katolíckej rodiny aj ona. A zrazu takyto nazor? Ved kazda zena sa na tento svet narodila a Boh jej dal zivot aby opat po rokoch az vyzreje v zenu privadzala na svet potomstvo a stala sa matkou a manzelkou. A ona z veriacej rodiny si dovoli povedat takuto vetu? Myslela som si ze si robi srandu lebo je to take vtipne a vesele dievca a tak som sa po case spytala aj syna mimo nej ako to myslela a ci planuje mat deticky. On mi povedal nech jej dam pokoj ze sa nemam do toho starat a ze to je ich vec. Ze on nieje ani proti detom ale ani nejako ze za. Ze mat deti nieje nieco co ludia musia mat. Ako toto co ma byt? Ved sme ho vychovavali v laske. Viedli sme ho prikladom a vzorom ze dvaja dospeli ludia sa casom vezmu a splodia nove zivoty a budu zit v duchu katolíckej rodiny a oni sa buria proti tomuto? Moje dve deti syn a dcera sa detom a rodicovstvu nebrania a on?
Prosim vas ak ste tu taketo slecny a damy ktore nechcete a nemate deti napiste mi preco?
Ved podla mna kazda zena tuzi stat sa matkou ako kazdy muz tuzi stat sa otcom. Ved je to nasa povinnost mat deti ako aj zvieratka maju svoje mladatka. Ved deti su vonkajsim prejavom lasky dvoch ludi nie? Mat deti je nase poslanie ktore nam dal boh. Co vas slecny a damy vedie k takemu to radikalnemu rozhodnutiu zapudit v sebe matersky cit a nenaplnit funkciu svojej maternice a vajecnikov ktore sa kazdy mesiac snazia vytvorit zaklad a to vajicko na potencialny dalsi zivot.Nedovolit svojim prsiam aby sa v nich tvorilo cez toto krasne obdobie mlieko a napajalo novy zivot.
Co vas k tomu vedie ze ste rozhodnute nenaplnit svoje poslanie od Boha stat sa matkou. Je ine ak ma zena zdra. problemy a nemoze ich mat alebo sa jej nedari donosit plod ale ak je zdrava tak preco odmieta svoje bozie poslanie?
Co ma vsak zaskocilo je ze so synom sa chce vziat casom ale deti nie. Ked sa jej pytam preco nechces deti tak lebo. Lebo je to jej telo a jej rozhodnutie. Ak sa jej spytam a co moj syn tak povie ze ved sa ho spytajte na nazor. Inak spolu dobre vychadzame, vie varit, je sikovna, pracovita, vesela a sympaticka ale tymto rozhodnutim ma sklamala. Ja sama pochadzam z rodiny kde sme bol styria surodenci. Mam uz aj vnucata ale nebranim sa dalsim. Tesila som sa ze aj tento syn mi privedie radost do rodiny svojimi detmi. A zrazu Boh vrati rozum a lasku a nech ich privedie na spravnu cestu ktoru je naplnenie manzelskej lasky a tym su deti. Verim ze sa umudria a deti mat budu.
Poznaju sa uz dva roky. Nechapem jedno a preto vas prosim o vysvetlenie preco sa niektore zeny rozhodnu deti nemat? Co ich k tomu vedie? Co vas k tomu prividedlo ze deti mat nechcete?
Dakujem

türkiye

Pan admin nevymazte môj komentár je to tak a pravda Ako som ti písala že u tukov je to tiež tak rodičia si myslia že ich synovia sú poslušný ale na druhej strane sú to užívajú a niektoré baby tiež a potom keď je čas na svadbu idú na op aby nezistili že už nie je panna.
Ty môžeš syna vychovávať ako chceš teba poslúchať nebude takže som si istá že on už so svojou spal a to na 80-90%

laura321

ja sa picnem asi, fakt uz nemoooozem...., ze 24 rocnemu staremu capovi , ktory by uz za komancov platil staromladenecku povinnu dan kupila taku nabozenky ladenu knihu o sexuálnom dozrievani dievcat a chlapcov kde sa popisuje ako odvratit predcasnu tuzbu po opacnom pohlavi a zamerat svoju mysel na zmysluplnejsie cinnosti ako sport, umenie, hudba, priroda a pod. Takuto knihu Mother si mu mala kupit ked mal 15-16, ked bol v puberte a zacal dozrievat a prvykrat sa mu postavil...Ty si kedy mala prvy sex ak to smieme vediet v tridsiatke???? /samozrejme ze po svadbe , to je nam jasne.../ Tvoj syn je uz davno mlady zrely muz a pobertu ma takisto davno za sebou. Fakt na mieste "rebelujucej" nevesty dam synovi jasne ultimatum, bud od tejto bosorky co najkor a co najdalej alebo rozchod.

mother

Ako viete ze sexuje? Ako mi tu to mozte s takou istotou tvrdit? Co ak nie? Ja verim ze nie aj ked som trosku na pochybach. Ale vychovavala som ho tak ze sex patri do manzelstva a ze clovek by nemal podliehat telesnym ziadostiam bezhlavo. Vychovavala som ho konzervativne a nie tak ako niektore matky dovolia svojim synom aby sexovali uz od 16 rokoch a este im aj kondomy kupuju len aby syn nieco nechytil. Aj som mu kupila taku nabozenky ladenu knihu o sexuálnom dozrievani dievcat a chlapcov kde sa popisuje ako odvratit predcasnu tuzbu po opacnom pohlavi a zamerat svoju mysel na zmysluplnejsie cinnosti ako sport, umenie, hudba, priroda a pod. Ved oni dvaja aj ked idu von sa za ruky nedrzia ani sa pred nami nepusinkuju. Pochybujem zeby mi klamal. Kondomy som nenasla, ja mu aj izbu upratujem aj veci do prania mu z izby beriem co treba takze nic take som nenasla u neho v izbe. Preto verim ze este spolu nic nemali. Aj to dievca je slusne aj ked trosku rebeluje ale v porovnani s inými je dobra.
K otazke ci mi nevadi ze je od neho starsia, nie nevadi, nieje to az taky velky vekovy rozdiel. Ak by mala cez 30 tak to by uz bolo ine. Zase nerobte tu zo mna sialenu fanaticku ked taka niesom. Clovek tu pride lebo chce vediet nazor ludi ktori odmietaju mat deti a docka sa samých urazok a nadávok. Aspon som si urobila obraz o ludoch ktori navstevuju tento portal. Sama arogantna mladez s anarchistickymi myslienkami a liberalnym pristupom k zivotu.

soffa

mila mother,skoda ze uz sa nezapajas do diskusii tak ti asi pise zbytocne.ako zistit ci tvoj syn pohlavne zije.samozrejme ze pohlavne zije.,ved ma na to ved aj buducu nevestu;DD.ak uz si prehladala celu izbu,vedz ze kondomy chlapy vecsinou nosia v penazenke.dufam ze mu tam hned nepolezies.;Dano mozno sme lezerne,ale ver ze ty si este horsia.poznam take "cirkevnicky",ktore s vierou Boha nemaju nic spolocne.inak prajem prijemne sviatky a nezabudni sa ist vyspovedat,ako strpcujes synovi a buducej neveste zivot.mozno ty tvoj Boh odpusti.;DDD

mysliaca

Mila mother, odpoved na vasu otazku znie: ak by som mala byt taka matka svojmu dietatu ako ste Vy (snoriaca, podozrievava, do vsetkeho strkajuca nos, komandujuca, vnucujuca svoje nazory dospelym svojpravnym ludom), tak ho radsej nechcem, pre JEHO vlastne dobro.

Staci ako odpoved?!

P.S.: Myslim, ze Vy sama pre seba a svoje okolie ste ovela vacsi problem, ako to, ci Vas 25 ROCNY! syn s partnerkou pohlavne zije, alebo ci ta chce mat deti. Ja len nechapem, ako je mozne, ze vam Vase chorobne spravanie toleruju.

sewie

zaujimave ze pani napisala ze "chape ze patrime medzi single ludi" ci nieco take...pricom dost vela zien tu napisalo ze deti chce ale zaroven chape ked ich niekto nema a nechce...toto nie je o tom aky zivotny styl vedieme my ale ze mame pochopenie aj pre inych...jedine k comu tu pochopenie nenajdete je degradacia zeny na chodiace reprodukcne organy a branie jej slobodnej volby ci dieta splodit alebo nie rovnako ako nenajdete toleranciu k psychickemu natlaku a k tomu ze sa starate do veci do ktorych vas nic-ci vas syn bude mat deti, alebo ci ma sex!....vy ste si svoj zivot zariadila ako ste uznala zavhodne...nechajte tu moznost aj synovi a priatelke! riskujete ze ich stratite alebo im znicite zivot vmanipulovanim do niecoho co nechcu...

lucia238

Mila pani Mother, klaknut na kolena, celu Velku noc rano , na obed a vecer otcenasa 3 x 30 krat a zakoncit motlitbu s prosbou o dpustenie, nezabudnite ist na spoved , hriechov mate az az a najlepsie poziadat farara o kontakt na exorcistu , lebo ste posadnuta, nech vas toho zbavi, vela stastia a synovi a neveste svaty pokoj od tolkej zloby.