Som chudá a neviem ako pribrat

Príspevok v téme: Som chudá a neviem ako pribrat
cokoladka55555

Zdravim vas, chcela by som sa spytat som vysoka 176cm a vahu mam 50kg, som velmi chuda, zadok nemam skoro ziadny, a o prsiach ani nehovorim.Cela postava mi pride ako stojaca doska:( snazim sa pribrat jem pravidelne, ale nedari sa mi nijako :( v minulosti som mala anorexiu no uz som v poriadku. Ak mate nejaka podobny problem alebo lepsie povedane ak viete ako pribrat budem velmi rada ak mi date radu.Ved to je hrozne, hambim sa ist madzi spolocnost a svoje telo zacinam nenavidiet:((dakujem za kazdu jednu radu.....

elika55

ja som mala taky isty problem, brala som vitamin B12 ale v tekutej forme, z tabletiek som bola strasne vyhadzana a injekcie som nechcela, musis vyskusat co ti sadne, ja ho mam z eshopu vitarian. sk

Lady Slim

ak je človek chudý ale zdravý tak je aj tá chudosť v poriadku ako u mňa. Som chudá ale nemám žiadne zdravotné ťažkosti. Som oveľa zdravšia ako moje kamarátky ktoré majú miernu nadváhu či normálnu postavu. Ak sa citíte zdraví a plní energie tak čo riešite? Telo je so sebou spokojné, všetko funguje ako má tak nehľadajte problémy kde žiadne niesu. Aj ja som si pobehala po lekároch a všecko v porádku. Tak už neriešim. Treba kašľať na ľudí ktorí vám len závidia. Závidia vám vašu štíhlosť a zdravie.

Daniellla

A chcela by som mozno este dodat ze ak sa na to pozrieme logicky -clovek ktory je zdravy,jedlo mu nerobi problem a este k tomu ani nepatri medzi obeznych ale je stihly - by sa nemal brat v spolocnosti tak ,ako sa berie a teda ako nejaky chory alebo nieco podobne. Zijeme v takomto svete ,sami od seba by sme to nebrali ako nieco zle ,ale ovplyvneni nazormi druhych sa to v nas hlboko blokuje a nedokazeme na to nazriet prirodzene ,ale tak, ze s nami nieco nieje v poriadku.

Daniellla

Aj ja som Od mala pocuvala aka som chuda,plocha atd a dost to nastrbilo moje sebavedomie nastastie doma som nic take nepocuvala. No teraz v 20.rokoch ked vyzeram na 15 je to uz hrozne. Stale sombola chuda ale taka aka som teraz asi nikdy:( nikdy som nemala problem s jedenim stale som jedla dost vela, u lekarov vsetko v poriadku a tak som sa tym prestala zaoberat ale v poslednom case ked mam vela stresu nemam chut sa stale napchavat aby som si udrzala vahu tak pri vyske asi 168cm som dosla na cca46 kil . Som zufala chcem mat problemy normalnych zien jest ovocie zeleninu a nie tazke jedla z ktorych mi je potom len tazko:( nebavi ma to uz a najhorsie je to teraz pred letom. Uz asi 2 roky som nebola na kupalisku je mi to hrozne neprijemne mam pocit ze sa na mna kazdy diva aka som chuda. Aj ked priatel ma taha, hovori ze som krasna ja sa neviem prekonat. Radu pre vas nemam ale pptrebovala som to niekde napisat lebo rozpravat sa o tomto s ludmi v mojom okoli je este horsie vedia mi povedat akurat ze mam viac jest a to je vvsetko:( uz ma napadla aj plastika prs aby som vyzerala trocha zenskejsie ale najradsej by som bola za krasnu prieodzenu zensku postavu :( no tak co uz asi sa s tym len zmierit

DusanDusan

damy nariekate tu ako keby ste prisli o nohy a ruky. Ved to nieje tragedia byt stihla. Mozte by stastne ze papkate kolko vam zaludok raci a nepriberiete ani kilo. Ak ste zdrave tak oto lepsie. Nieje lepsie byt chuducka ako tlstucka? Nieje lepsie mat 42 kil ako 100 kil? Aj ked to samozrejme zalezi od vysky tela vsak.
mozte byt stastne ze vyzerate mlado aj ked mate po 25. Lebo budete mladucko vyzerat aj v takej 50 zatial co zeny tlstejsie budu vyzerat staro uz v 30. Stihla zena je ked je starsie posobi mladistvo uz len tym ze je stihla. Stihlost sa spaja s mladostou. Ak nemozte pribrat tak sa s tym treba zmierit a netrapit sa.

chuducka332

a to este nieje vsetko to som este len zacala cvicit idem dalej moja vaha bude 48 kil cim viac cvicite tym lepsie ....pekne mi svali rastu rovnomerne ale chce to poriadne sebazapretie a ist do toho po prvom cviceni budete znicene a poviete si ze uz nikdy viac ale nesmiete tak rozmyslat po druhom a tretom uz bude lepsie a aj vasa kondicka a psychika sa zlepsia budete sa citit zdravsie len do toho