Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Fibrom

lojniss

ospravedlnujem sa, ze reagujem az teraz, ale dovolenka, jedno s druhym. no ale som tu. co by ste potrebovali vediet? ako to funguje? ono sa to len prilozi na ten fibrom, zmackne, vypusti to chladivy plyn, velmi chladni, zachladi to a fibrom odpadne, to je cela veda :)

dratha87

lojniss mas s tym skusenost? nieco som nasla, ale nedocitala som sa, ze ako sa to pouziva a aky to ma ucinok a tak dalej. vedela by si mi o tom nieco viac povedat?

klarik12

za vyskúšanie to podľa mňa stojí. ak nemáš čas behať po doktoroch, tak je to dobré riešenie. isto lepšie ako som písala predtým to s tým vlasom, že som počula, že sa to tak robí.

dragona

Tak to by aj mňa celkom zaujímalo. Ja toto nemám chvalabohu, však nemusím mať tiež všetko, mám zase iné starosti. Ale muž to má. Jemu je to akože celkom jedno, ale ja sa bojím, že či sa to nemôže aj nejak rozšíriť alebo zhoršiť alebo tak.

lojniss

skus si najst pero na odstranenie fibromov. alebo taketo nieco. nemam s tym skusenost, ale niekde som to zachytila, ze to chvalili. skusim pohladat, ci najdem aj normalny nazov, pod akym to najdes :)

dratha87

co sa tyka tych volne dostupnych prostriedkov, tak to je co napriklad? po com by som sa mala pozerat, alebo co si pytat v lekarni?

Scenarista

Dobrý deň,

Fibrómy, ktoré sa objavujú v podpazuší, môžu byť odstránené rôznymi spôsobmi. Existujú domáce metódy a prípravky, ktoré môžete skúsiť:

1. Voľne dostupné prípravky: Na trhu sú rôzne produkty určené na odstránenie kožných výrastkov. Tieto prípravky často obsahujú kyselinu salicylovú alebo iné chemikálie, ktoré môžu pomôcť pri postupnom odstraňovaní fibrómu.
2. Prírodné metódy:
• Čajovníkový olej: Aplikácia čajovníkového oleja na fibróm niekoľkokrát denne môže pomôcť zmenšiť a odstrániť fibróm.
• Jablčný ocot: Pravidelné nanášanie jablčného octu na fibróm môže pomôcť pri jeho odstránení.
• Ricínový olej: Miešanie ricínového oleja s jedlou sódou a aplikácia tejto pasty na fibróm môže tiež pomôcť pri jeho odstránení.

Je však dôležité upozorniť, že domáce metódy nemusia byť vždy účinné a môžu trvať dlhšie. Okrem toho nesprávne alebo neprofesionálne odstránenie fibrómu môže viesť k infekcii, krvácaniu alebo zjazveniu.

Preto vám dôrazne odporúčam navštíviť dermatológa. Dermatológ môže presne diagnostikovať váš fibróm a ponúknuť vám bezpečnejšie a efektívnejšie metódy odstránenia, ako je kryoterapia, excízia, elektrokauterizácia alebo laserová terapia. Tieto metódy sú rýchlejšie, bezpečnejšie a majú menšie riziko komplikácií.

klarik12

zachytila som nejaké babské recepty, že fibrómu sa dá zbaviť tak, že ho podviažeš vlasom a on o nejaké dva dni dajme tomu odpadne sám, lebo sa to niekde zachytí a tak. ale neviem, sa mi to moc nezdá.