Fibrom

hela212

Ved jasne, to o nic nejde. Nie je to neviem aky velky zakrok. Vsak aj po odstraneni je to rychlo zahojene. Sa spravi len mala chrasticka, po odpadnuti sa moze miesto natierat, aby sa jazvicka skor zahojila.

vejkaa

Tak to neviem, ci sa daju tieto dva pripady zrovna porovnavat :D Odstranenie znamienok je uplne nic. A tiez aj odstranenie fibromov. Vsak to som si aj sama spravila.

klarik12

a prečo nie? však to nie je nič zložité a nie je to ani bolestivé. pre mňa bolo teda stokrát horšie, keď som si mala sama pichať injekcie do brucha, keď som mala nohu zlomenú. toto je fakt nič ;)

lojniss

ono pokial to nebudes mat cerstvo po odstraneni na priamom slnku, tak nevidim dovod, preco by si to nemohla aj teraz spravit.

dratha87

lojniss to je uplne v pohode. niekde som sa docitala, ze je lepsie to odstranovat na jesen alebo v zime, ze v lete to nie je uplne idealne kvoli slnku, takze neponahlam s tym. ked som tolke roky s tym fungovala, tak uz tie dva tri mesiace nejak dam :D

kuzelnicka

To by mi bolo úplne jedno, keď viem, že to pomôže :D Však takéto veci musia obstáť vo všetkých tých skúškach a testovaniach, takže to sa nebojím, že by pustili do obehu niečo, čo by mohlo nejak uškodiť.

dragona

Ahaaa, tak to je potom super, to je celkom dosť. Aj to má nejakú spotrebu? Že dokedy to treba dopoužívať všetko?

mirinho

toto obsahuje kazde balenie. cize ak budes spravne postupovat, tak taketo mnozstvo fibromov by si mala dokazat odstranit s jednym zakupenym perom ;)