Skúsenosti s HAK Cilest

akinom007

Cilest som brala 7 mesiacov, za tu dobu som schudla 5 kilov a to mi po nom tak chutilo jest ze som doslova a dopismena zrana od rana do vecer este aj v noci som si isla dat reezn zo salaotm trebars, a stale som chudla, jedine co mi rastlo boli prsia:)
urobili sa mi od neho pigmentove skrvny, zilky na nohach, menstruacia bola silnejsia a boelstivejsia ako pri inych Hak, mavala som z neho neskutocne nalady bars kedy som plakala bez priciny alebo naopak bola nervozna, s inymi Hak som az taketo problemy nemala

mirenka

Ahojte kočky,zostala som tehotná a zostal mi 1 blister HAK CILEST na jeden mesiac.Kto má zaujem,ozvite sa na mail mirenka@petranet.sk cena 3 eura.

bibibublinka

Ahoj sissa.Ja som brala Logest a presne som mala problém.Stratilo sa moje libido na 8 mesiacov a mala som nekutočné zapálené vyrážky. Musela som isť nakožné a tam mi dali nejakú antibiotickú masť a totálne som vysadila Logest.Vyzerala som otrasne.Moja pleť bola totálne zničená.Ak ti môžem poradiť neber ich.Začala som Brať Cilest a beriem ho už 4 roky a som úplne spokojná.Má viac hormónov,ale ja asi nozaj potrebujem viacej hormónov aby sa mi nestratilo libido.Pri menzese ,tak nekrvácam a nebolí ma ani hlava a ani návaly nálady nemávam.

kamka11

Ahojte, začala som užívať cilest - 21. deň a mám výtok, nie krvavý ale tak troška sfarbený...je to normálne? Nikdy som antikoncepciu nebrala, je to prvý krát. Dajte svoje skúsenosti prosím - dík a krásny deň

bejatka

Viete mi poradit?Uz 4 roky uzivam CILEST, ale chcela by som ho zmenit za nieco ine, asi kvoli zmene nalad a podrazdenosti. Som v UK a tu mi predpisali YASMIN, co je na SR asi YADIN. Viete mi poradit, ci to skusit s touto HAK alebo ostat pri Cileste, alebo opytat nieco ine? A este jedna vec, mam si dat nejaku 3-mesacnu pauzu?Pred 2-tyzdnami som bola na SR u svojho gynekologa a ten mi odporucal YAZ a ziadnu prestavku, lebo testy som mala relativne ok. Diky...

Ľuba

moncici/ ..chudla??? no ano, ta žravosť to bolo čosi hrozne.. pomaly to ustupuje u mňa, beriem teraz Diane 35, takže sa to upravuje, aj pleť už.. a tú žravosť, a návaly doslova "vlčieho" hladu už nechcem nikdy zažiť.. takže Cilest stop u mňa